Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen társas hobbit ismertek?

Milyen társas hobbit ismertek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül a barátkozás/ismerkedés lenne a cél, hanem egy közösségbe való tartozás. Nem vagyok vallásos, így templomba nem járok, eddig a munkahelyemen érezhettem azt, hogy része vagyok egy közösségnek, de úgy néz ki tartósan távmunkában leszek, ami egyfelől jó, mert több idő van a gyerekkel, családdal lenni, másfelől meg egész nap ülhetek a szobában valódi emberi kontakt nélkül. A barátaimmal találkozunk havonta 1-2 alkalommal, ami persze jó, de azért nem az igazi.

Keresek olyan lehetőségeket, ami viszonylagos rendszerességgel élőben találkozást jelent (pl minden csütörtökön összegyűlünk), és relatív állandó a közösség. Sportot ne mondjátok, egyrészt nem vagyok sportember, másrészt az annyira nem segítené a valahová való tartozás érzésem, ha éppen meghalni készülök közönség előtt :D Gondolkodtam önkénteskedésen, ilyen kutyasétáltatás vagy ételosztás hajléktalanoknak, de nem tudom az mennyire társas dolog, mármint "kollegiális" érzést mennyire ad, és most első sorban ezt keresem, bár nyilván az sem elhanyagolható, hogy valakin segítek eközben.


Nektek milyen társas hobbijaitok vannak? Mit ismertek, ami szerintetek lefedi ezeket a feltételeket? Nyilván érdeklődési kör is számít, de ettől most tekintsünk el.


2021. okt. 8. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Teljesítménytúrázás. Sportnak sport, de átlag fizikumú emberek is simán végig csinálnak 20-30 km távot. És elég sok állandó szereplő van, aki sokat jár az előbb utóbb talál ismerősöket.
2021. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Játszok a haverjaimmal PC-n, általában ez szokott lenne, bár őszintén mostanában nem nagyon, mert nem érnek rá. De ha fontos neked az hogy élőben legyen akkor ez nem a legjobb dolog rá.
2021. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen, fontos lenne, hogy élőben menjen, egész nap gép előtt ülök, jó lenne kicsit kimozdulni ebből az állapotból.
2021. okt. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!