Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok akik majdnem minden...

Azok akik majdnem minden hétvégén mennek bulizni azok évek alatt hogy nem unják meg?

Figyelt kérdés
Én párszor voltam csak. De szerintem semmi jó nincs benne. Az aki éveken keresztül minden hétvégén megy hogy nem lesz belőle elege?
2021. okt. 8. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Nekem volt 2-3 évem, mikor szinte minden héten buliztam, de kb 23 éves koromra annyira elegem is lett belőle, hogy most már évente maximum 2-3 alkalommal megyek szórakozóhelyre, akkor is csak barátok unszolására. Vannak emberek, akik 10-20 éve minden héten buliznak, mintha soha nem nőnének fel vagy nem tudom…
2021. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A bulizás az nem csak a diszkóban való ivást jelentheti. Mi egész egyetemen alatt ezt csináltuk, most 30 évesen munka mellett is minden hétvégén megyünk valahova, koncertekre stb. Miert unnánk meg, ha szeretünk szórakozni? Napközben dolgozunk, hétvégén kerteszkedunk az épülő házunk mellett, szórakozni meg jó dolog
2021. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden hétvégén ugyan sosem mentem mert külföldiek nem jönnek ide 2 hetente, de szerintem ugyan ott vagyok 200-300km-es autóúttal csak oda, egy fekete rapper miatt, mintha más hetente menne gwm fellépésére, X km-et.

Dollár milliomos rapper mellett álni nagyon komoly, úgy hogy előtte csak youtube-on láttad, és egy kis elszántsággal és idő ráfordítással pedig simán lő valaki egy képet kettőnkről, én srácként annyira ledermedtem akiket élőben láttam hogy hetente mennék egy-egy számát meghallgatni. Jah és nem éreztem cikinek ha valamelyikőjüket megöleltem, kitudja mikor látom legközelebb... és ugye a jegyár sem pár forint.


Aki minden hétvégén járt régebben is, annak volt is egy-két kiéhezett nője, legalábbis unokabátyám sosem indult el koton nélkül otthonról.

2021. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert unnak meg? Eleg sok helyen, sokfelekeppen lehet bulizni. Jolerzi magat a haverokkal, elengedi magat, sok uj embert megismer.
2021. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!