Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan álljak ki magamért...

Hogyan álljak ki magamért hatásosan?

Figyelt kérdés
Én egy egyik fülön be, másik fülön ki ember vagyok és javarészt nem veszem magamra más iskolástársaim beszólását, ignorálom őket (vagy visszaszólok, de olyankor mindig nagyon kínosan érzem magam és általában nem is hatásos + olyan csúnya, mint amit ők mondtak). Eddig ezzel nincs is gond, de mit tegyek akkor, ha az engem sértő illető egy ilyen megjegyzés után rendszeresen kezd el piszkálni vagy pedig fizikálisan (úgy hogy helye nem marad, de elég kellemetlen pl.: hajhúzás). Tippeket, akár hatásos visszaszólásokat is szívesen fogadok.

2021. okt. 21. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
szétpüfölöd mindenki fejít
2021. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon örülnék neki, hogyha tényleg csak ennyi lenne, de nem ennyi. Mi van ha igazgatóit kapok és emiatt nehezebb lesz a

továbbtanulás? Mi van ha a végén az én fejemet püfölik szét?...stb. Inkább nem kockáztatnék és valami békésebb

módszerhez folyamodnék.

2021. okt. 21. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy mit ne tegyek egyáltán egy ilyen helyzetben?
2021. okt. 21. 17:27
 4/4 anonim válasza:

Ha bántanak érdemes szólni az osztályfőnöködnek vagy a szüleidnek!

Itt egy videó lehet, hogy segít: [link]

2021. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!