Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen rossz élményeid vannak...

Milyen rossz élményeid vannak a tömegközlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy például leül melléd egy nagyon büdös ember, végig ordít egy gyerek, nincs levegő, stb.
2021. okt. 25. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Mellém rakták a csecsemőt és engem bámult meg rít végig. Nem elég hogy utálom a gyerekeket még oda is rakta mellém

Azóta se ültem buszra.

2021. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Elpattintottuk haverral egy bolondos haze-t, mellé letoltunk fejenként 1 üveg bort. Szállunk fel a buszra azt kérdezi a csávó kemény vagyok e , méregetett, mondom gyere dobd fel a kezed, szerencsére megijedt mikor látta hogy pacek boxolósba vágtam magam, de nem szeretem a balhékat.
2021. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor leteszem a seggem és próbálják belőlem kizsarolni a helyet, mert nincs a homlokomra írva, hogy ha felkelek, arcon fogom hányni őket.
2021. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a büdösek...
2021. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kabinos vonatban anyuci beült mellénk 2 gyerekkel, azok meg végig ugráltak az üléseken, volt, hogy rám is estek.


Ordibálós, büdös bácsi sunyin követett a vonaton, mindig arrébb ültem, aztán beleültem valami barna löttybe, úgy kellett egész nap suliban lennem, meg mászkálnom a városban.


Vonaton a folyosón álltam, egy férfi odajött, és a karjaival "bekerített", neki nyomott a falnak és pénzt kért tőlem. Az volt a mázlim, hogy velem volt a nagy kutyám, ő meg felkelt, és a pasas megijedt tőle.


Az állomáson nekem jött egy cigány csaj meg a párja, belekapaszkodtak a táskámba, én meg nem hagytam, hogy elvegyék, erre a csávó felrúgott, rúgdosott a földön, a csaj meg tépte a hajamat.

2021. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdem el felsorolni, mert derékig lekopnak az ujjaim, mire a végére érnék az irománynak és a Kékesnél lenne az utolsó bekezdés vége.
2021. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tömeg van és vadidegen emberek vannak túl közel hozzám.

Amikor bejön az aurámba akár üres járművön. Például fölém áll, amikor állhatna ott is, ahol senkit nem zavar.

Túl erős fűtés.

Elhasznált, fullasztó levegő. Szerencsére mintha az újabb elektromos járműveken normális szellőztetés lenne zömében, de buszokon vagy régi járművön sokszor nehezebben veszem a levegőt a téli időszakban, mert nincs.

A félelmem pedig az, hogy sokat kell állnom egyhelyben, mert vérnyomásesős, rosszullevős vagyok.



Kb ennyi.



Ha nincs elhasznált levegő, ülök és senki sincs az aurámban, akkor el szoktam lenni.

2021. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy-két kötekedő fickóval összefutottam már.Egyszer megyek fel a villamoshoz kora hajnalban,a megállóban egy részeg fazon,kezében egy bottal jön felém,és hadonászik...felszálltam a villamosra,ami még állt,erre izomból elkezdte verni a bottal az üveget,jó,hogy nem tört be.De volt,hogy a Deákon metró aluljáróban fel alá mászkált munkásruhában és közben kiabált,hogy "Én vagyok az antipápa! Az Antikrisztus el fog jönni!"

Vannak érdekes emberek...

2021. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!