Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most hogy kell elképzelni egy...

Most hogy kell elképzelni egy szombat esti bulit?

Figyelt kérdés

90-es években voltam fiatal, ott télen házibuliban vagy kocsmában alapoztunk, nyáron pedig a parkban ittunk. 5-6 fele találkoztunk, 9-10kor mentünk a diszkóba, ott 1kor véget ért a buli és bezárt a diszkó. A diszkóban végig táncoltunk, főleg csajokkal, a seggüket dörgölték a testünknek. Csók szinte mindig volt, de szex a buli után nem volt jellemző. Max. házibuliban volt szex, de ott inkább tipitapi, max. orál inkább. 2 hetente kellett új polót vennem mert mindig kiégette valaki cigivel a buliban.

A mai bulikról annyit tudok csak hogy ott éjfélkor még üresek a bulihelyek.


2021. okt. 29. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el és nézd meg ;)
2021. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahány buli, annyi féle... Mi elég sok helyre mentünk, sokféle hangulatú buliba, volt olyan, ami nagyon tetszett és volt, ahonnan úgy menekültünk el, mert valaki lehányta az egyik barátomat és ott akartak tartani ráadásul 😂


Szóval mindenkinek megvan a maga ízlése, ma is vannak még olyan bulik, mint anno meg van mellé minden más is... Menj el és meglátod, hogy ez épp milyen.

2021. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üresek ha nem is, de éjfél (esetleg 11?) előtt ritkán megy az ember be. Hajnal 3ig ha jó, marad az ember, 4kor általában kezd üresedni, csak azok maradnak általában zárásig akik nagyon kész vannak (tesztoszteron és vagy alkohol). Szóval csajként érdemes lelépni szerintem előbb. Bulikon meg smárolás ezek nagyon attól függ, hogy milyen a kinézeted. Leírásod alapján mindenképpen távolságtartóbbak egy átlag szórakozóhelyen a csajok (kivéve akik kelletik magukat), de ha átlag vagy afelett nézel ki, akkor szinte biztos, hogy felszedsz ott valakit. Szexről utána nem tudok nyilatkozni, én velem egyszer történt, de az se közvetlenül utána, csak ott ismertem meg őt, és következő hétvégén. Mivel baráti társasággal járok/jártam én is, és szinte mindenki, így nem hiszem, hogy az nagyon valószínű. Ami ott történik az általában ott is marad.
2021. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megyek fel a haverhoz, bevn tárazva fullos piákkal, fűvel, mindennel, tele jó nővel, iszunk mulatunk csapatjuk megy a zene ezerrel azt ha úgy van már elcsábítok 1-2 nőstényt go szobára egy jó menet azt vissza bulizni így csináljuk több éve
2021. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!