Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 32 éves férfiként manapság...

32 éves férfiként manapság még a szülőkkel élni kínosnak számít már?

Figyelt kérdés

Nem anyagai akadályok vannak e mögött,hanem egy családi vállalkozás, ami sajnos eléggé "elválaszthatatlanná" tesz minket.

Párom ez miatt nem igazán van.


2021. nov. 6. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de arról gondoskodj, hogy külön háztartásod legyen. Mi is egy családi házban élünk a szüleimmel, de van saját fürdőnk, konyhánk, hálónk és egy leendő gyerekszoba, egyelőre kihasználatlanul. Feleségem van, éljük az életünk, ők is az övék, ha akarunk nem érintkezünk. Egyedül a kert közös, de ezzel nincs gond.
2021. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért magadra is gondolj, hiszen az évek nagyon rapülnek.Nem az a probléma,hogy még otthon élsz, hanem,hogy még párod sincs és ez ki fog hatni negativumként, ha szeretnél családot alapitani.
2021. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Kérdés milyen vállalkozás. Ha teheneket kell fejni meg ilyesmi az nem valami vonzó. Viszont ha valami gyárod van ott, akkor érthető a dolog. Amúgy már huszon évesen is kínos szerintem. Persze amíg tanul az ember rendben van.
2021. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Tizenéves srácok, és kicsit idősebb nők szemében igen, szinte 99% mondana valami gúnyosat stb stb.


Legalább is én ezt látom itt gyakorin, és a legtöbb oldalon ahol felmerül a téma.


Számomra 26 éves férfiként (4 éve élek egyedül) nem kínos.

2021. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a kínos amit annak élsz meg. De ahogy előadod abból nekem az jön le, hogy zavar és nem tudod ez a csajok felé se úgy eladni mintha a te döntésed lenne, hogy így élsz. Ugyanakkor mint hasonló cipőben járó valaki azt elmondhatom, hogy nem ezért nincs csajod.


Az ilyen elköltözsdit a semmire, hogy utána azzal tacsra rakja az ember magát anyagilag egy életre meg abszolút hülyeségnek érzem. Amíg nincs családod vagy olyan fizetésed amiből nem téma az albérlet/törlesztő egy saját lakásra addig az a normális ha otthon élsz, mert ez mindenkinek könnyebb.

2021. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha köt a vállalkozás, de külön lakrész, külön háztartás megoldható, akkor a probléma is megoldódik.
2021. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat igen

Mit szoljak en 40 multam otthon lakok

2021. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bro, detto.
2022. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!