Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennek a felmérésnek az eredmén...

Ennek a felmérésnek az eredménye igaz lehet a szeszfogyasztással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 7. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megint a fasság. Az megvan, hogy a dohány meg az alkohol meg a benzin jövedéki adójából él az ország? Nem visszaszorítani kell, hanem promózni. Ennyi erővel a BMW-s purdét is le lehetne csukni, amikor megy a 40 tonna alumíniummal...
2021. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen is sokat vedeltek az akkori fiatalok, ez nem újdonság. A legtöbb tinédzser korú a bulikban ezt csinálja évtizedek óta, sőt még később sok huszonéves is részeg, mikor bulizik. Pl. fősulis/egyetemi gólyatáborok.


Sajnos ez van, ez ellen nem lehet mit tenni.

2021. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy ezzel az eredménnyel tényleg csak a dánok lennének előttünk? Szerintem másutt is ugyanez lehet a helyzet, bár nem éltem külföldön.
2021. nov. 7. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem helytálló,bár én többet mondanék. Emlékszem, gimis koromban azért az osztály nagy része rendezett már olyan bulikat, ahol ittak is elég rendesen. Én is 14 éves koromban rúgtam be először, mikor karácsonykor rájártam anyám tojáslikőrére. Persze, véletlen volt, utána legközelebb 17 évesen voltam részeg egy nyári házibuliban, de emlékszem, hogy engem antialkeszoztak az osztályban, szóval a többség bőven ivott gimi 1-2. osztályában.
2021. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Gondolom önbevalláson alapuló kérdőívezéssel hozták össze, de egy anonim kutatásnál nem látom okát, miért nem mondana igazat a megkérdezett.

Másrészt nem láttam benne semmi olyat, ami hihetetlennek tűnik, vagy nem vág egybe a saját tapasztalataimmal.

2021. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!