Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyire elmentek az emberek...

Ennyire elmentek az emberek az oldalról!??

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket, és most látom, a felnőtt párkapcsolat rovatban 1.5 órán keresztül nem jött új kérdés. Fél kilenc után tízkor lett kiírva a következő.

Már egy ideje észrevettem, hogy ritkábban jönnek kérdések, de hogy reggel/délelőtt, amikor még pár hónappal ezelőtt is még majdnem a legnagyobb forgalom volt az oldalon, ennyire ne legyen élet, még nem volt.

És ez független az időjárástól, iskolai szünettől, miegyébtől, mert mindig is, minden időszakban nagy forgalom volt így reggel, kora délelőtt.


2021. nov. 9. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Csodálkozol? Nyilvánvalóan kamu kérdések maradnak, tele van trollokkal az oldal. Ha értesz valamihez, segítesz, jön pár nagypofájú laikus és kioszt. Kinek van kedve így itt lenni?
2021. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kitalálhatnának valamit az üzemeltetők, hogy rendbe szedjék az oldalt. Mert tulajdonképpen jó lenne. Hasznos is, meg időtöltésnek is. Legalábbis régebben az volt. Kár érte nagyon, hogy ez lett belőle.
2021. nov. 9. 10:22
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

"Csodálkozol? Nyilvánvalóan kamu kérdések maradnak, tele van trollokkal az oldal. Ha értesz valamihez, segítesz, jön pár nagypofájú laikus és kioszt. Kinek van kedve így itt lenni?"


Igy gondolom en is!

2021. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én minden kategóriánál forgalom-visszaesést tapasztalok.
2021. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%

De a főoldalon az van, hogy naponta 1600 kérdés van XD

Ez megérne egy GVH feljelentést...szerintem menni is fog XD

2021. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Már nem olyan a közzöség mint régen, pedig annó sokkal jobb volt
2021. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Az oldal üzemeltetőinek erre általában az a megoldása hogy hagyja itt garázdálkodni a trollokat mert még ennyi kérdés sem lenne.
2021. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát a moderátorok hibája is, hogy hagyják szét trollkodni...
2021. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem hagyják, sőt. Sokszor pont az a baj hogy már minden kérdésre rá vágják hogy troll. A moderátor pedig parancsra töröl olyat is ami nem szabályszegő. Ami egyértelműen troll azt persze törölje, de azért mert most valaki jelenti hogy neki nem tetszik azért nem kéne leszedni. Én sem írok már ki kérdéseket ez miatt és nem is vagyok itt sokat. Egy valami van ami miatt vissza térek azok a bitcoinos kérdések meg néha informatika de ennyi. Nagyon ritka hogy válaszolok ilyen kérdésre mint ez. Mert egyébként válaszokkal ugyanaz a helyzet nem szabályszegő nem csúnya de valaki megsértődik akkor hivja a moderátor aki nem mérlegel csak töröl. Igy nem csoda hogy mindenki elmegy. Magyarul akkor kötelező nyalizni itt.
2021. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Én egy jó ideje fent vagyok és mindig ugyan olyan kérdéseket látok. De tényleg ugyan az bennük a lényeg. Egy idő után az emberek elfáradnak ezeknek a megválaszolásukra és elmennek az oldalról. Én csak néha nézegetem van e valami érdekes és jött e üzenetem.
2021. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!