Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki egyedül elmenni sörözni?

Ciki egyedül elmenni sörözni?

Figyelt kérdés
Péntek van, unatkozom, hát arra gondoltam elmennék kicsit szocializálódni. A söröző, amit kinéztem közel van az egyetemhez, ahova járok és nem is drága, tehát valószínűleg lesznek ott mások is az egyetemről. Szerintetek van értelme elnézni? Vagy kínos és hagyjam?

2021. nov. 12. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy idő múlva mindenki egyedül megy kocsmázni...
2021. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mi köze a sörözéshez? Amit írsz, arról szól, hogy kimész egyedül, és megpróbálsz leszólítani embereket. Lehetne ezt egy múzeumban is, illetve lehetne sörözni otthon, egyedül is.


Érdemes a kérdésedet úgy megfogalmazni, hogy arra vonatkozzon, amit meg szeretnél tudni. Pontatlan kérdésre pontatlan válaszok fognak jönni!

2021. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De hogy ciki, a lényeg, hogy te jól érezd magad. Holnap speciel én tervezek felmenni Westendbe valami ócska filmet megnézni, mert itthon megöl az unalom. :D
2021. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis hagyjad, menjél, otthon bezombusz, én anno szórakozóhelyre mentem egyedül, a tömegben jól elvegyültem, a férfiaknál ez nem nagy ügy..nem kell félelmet elültetni a fejedbe, több önbizalmat..ha más nem biztosan találsz olyat aki szintén egyedül van, mint te...
2021. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha van hozzá kedved menj és ismerkedj.. csak kevésbé praktikus ilyenkor csontrészegre innod magad..
2021. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Odaülnék hozzád!


29f

2021. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akinek gáz, annak majd megmagyarázod, hogy éppen szakítottál, és szomorú vagy.


A kocsmákban az ilyen emberek mindig egyedül ülnek és szomorkodnak.

2021. nov. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csatlakozol valakikhez, akik jólérzik magukat, és te is mész inni velük.
2021. nov. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!