Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bizonyos nőket már csak pénz...

Bizonyos nőket már csak pénz köteggel, sok milliós Mercivel érdemes bepróbálni?

Figyelt kérdés

Korábban ittam párat egy helyen, és valami istentelenül szép arcú csaj volt a pultos, viszont még 40 perc után is éreztem hogy ez neki csak a kiszolgálásról szól, semmi beszélgetés. Lehet visszafogok menni még, mert annyira egyben volt a csaj hogy eszméletlen, gyönyörű arc, barna haj/szem, kicsit kreol bőr.

Fantáziáltam róla persze, félálomban kicsit beleéltem magam hogy a következő alkalommal már úgy megyek hogy tudtára adom, meló után várlak, és hazaviszlek, nincs affektálás. Viszont a valóságban 200k körüli fizuval, 7 éves autóval lepattintanak az ilyenek :/ vagy nem? :)


2021. nov. 12. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most honnan tudjuk? Van, amelyik lepattint, van, amelyik nem.
2021. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt előítélettel gondolsz erre az ismeretlen lányra... ami nem túl kedves. Lehet, hogy teljesen másmilyen, nem gondolod?


Másrészt, az ilyen gondolkodású pasik meg is érdemlik, hogy ne önmagukért szeresse őket egy nő, hanem pénzért (=ne szeresse)


Gondoltál már arra, hogy vannak rendes lányok is a világon? És hogy akit megszeretsz igazából, azt szépnek fogod látni?

2021. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2

Lehet hogy leszarná a kocsit, a pénzt amúgy is szereti mindenki, kivéve akinek nincs sok.


Én csak figyeltem munka közben, de a hangjába is szerelmes lettem.

2021. nov. 12. 22:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"a következő alkalommal már úgy megyek hogy tudtára adom, meló után várlak, és hazaviszlek, nincs affektálás"


Én ezért pattintanálak le, de azonnal. Mekkora tahó vagy atyaisten!

2021. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nincs affektálás? Miért eddig volt? Egy fiúnál elég gáz az affektálás. Ha a kezedet is lóbálod hozzá, inkább pultosfiút keress.
2021. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Talán előbb megkéne ismerned,mondjuk ha szeretné !
2021. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Bizonyos nőket igen, és ez az ő dolguk; jobb, ha neked vannak sokak számára elérhetetlen igényeid, mint hogy mások igényei miatt hőbörögj.

A kérdés viszont az, hogy téged miért nem a többi nő érdekel?🤔

2021. nov. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

"viszont még 40 perc után is éreztem hogy ez neki csak a kiszolgálásról szól, semmi beszélgetés"


Lehet, hogy van pasija vagy meleg.

2021. nov. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Beszelgess vele,erdeklodj a gyerekeirol meg a ferjerol. Esetleg nezd meg meg a kezen a gyurut van-e.


Tudod nehez ilyen munkakorben udvariasan viselkedni ugy,h ne ertsek kikezdesnek.

2021. nov. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem, - a merci már elavult!...
2021. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!