Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy érjem...

Mit csináljak hogy érjem valamit a szavam bárhol is?

Figyelt kérdés

Már a barátnőm is mindenre csak, azt válaszolja nekem hogy nem tudom, meg ha elhívom valahová sose jön el. Elegem van abból hiába vagyok elfogadó, rendes, barátságos ha mindenki egy utolsó szar alaknak tart a suliban is.

Meg ha nekem szólnak be a suliban és vissza szólok(mert ám azért sose hagyom magam) akkor rám sértődik meg az egész osztály, másik félre sose.


Mármint velem bármit lehet csinálni, nekem bármit lehet mondani nem lesz következménye, de ha valakit Én most tegyük fel hogy meglököm egy picit a vállát( ezt csak azért írom hogy értsétek) Akkor már rögtön elmondanak mindennek, meg hogy én hogy jövök ahhoz, hogy bántsam a másikat?!


Én kérdezek valakitől valamit azt mondják általában hogy nem tudom, de ha ők kérdeznek akkor nekem mindig feltétlenül válaszolnom kell rá, mert különben megint megsértődnek....



2021. nov. 28. 06:17
 1/8 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2021. nov. 28. 06:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágj szájba mindenkit és tojd le mit mondanak, egy idő után rájönnek hogy felsőbbrendű vagy és követni fognak.
2021. nov. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet. Biztos olyan társaságban vagy, ahol korábban azt ígérték, hogy majd könnyen érvényesítheted magad, helyette az ellenkezőjének a sorozata történhetett. Mivel, az ígéretek nem mindig jönnek be, olyan helyzeteket kell eredményezni, amivel csak a jelen pillanatból tudsz építkezni.
2021. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pár embert válassz, akikkel foglalkozol, akik úgy érzed: jól viszonyulnak hozzád. A többiekkel ne foglalkozz, ha beszólnak, ne reagálj, orvass valamit szünetben pl. stb.
2021. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tul kedves vagy valszeg meg nem koveted a gagyi trendeket biztos ami most "meno".. ha erdekel ezeknek az embereknek a velemenye egyaltalan akkor legyel "tokosebb" meg olvadj be.. de en szrnek rajuk es magam adnam (bar igy se volt ilyen gondom sose)
2021. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De követem, azt mondják menőn öltözködök, ezt az egyet bírják bennem. Nagyszájú vagyok, menő, nem lúzer vagyok mégis utálnak. Lúzer o. társamat szeretik.
2021. nov. 28. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor lehet ok a luzerek.. rossz helyre keveredtel 😀
2021. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a bajuk veled? Így nehéz tanácsot adni.
2021. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!