Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Verekedtél már roma sráccal?

Verekedtél már roma sráccal?

Figyelt kérdés

Mesélnétek tapasztalatokat, hogy ők hogyan vereekdnek? Mik a kedvenc ütéseik, rúgásaik? Olyanra gondolok akik nem rántanak egyből kést hanem csak puszta kézzel-lábbal verekednek.

És mi lett a verekedés vége?



2021. dec. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
ezt már egyszer megkérdezted...
2021. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én kb már mindenféle rasszal verekedtem csak kínaival nem. Mindenkinek egyéni stílusa van...nem a bőrszíntől függ.


De ha csak a romákat nézzük akkor kis koromban mindig megvertek :D aztán felnőtt koromban én vertem meg őket (nem azért mert romák, hanem mert úgy alakult).

2021. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Úgy írtad ki ezt a kérdést, mint ha a cigányoknak valami különleges verekedési stílusuk lenne. Pedig nem, tökéletesen ugyanúgy verekednek, mint a magyarok, mint ahogy ugyanúgy vannak köztük ügyesebbek és vannak bénábbak, mint a magyarok közt.

Én egyszer egy dagadt cigánygyerekkel verekedtem, én voltam 19-20 éves, ő olyan 23-24 körül. Semmi extra nem volt, kicsit gyepáltuk egymást, vége lett, ő meg elkezdett hisztizni, hogy jajj letéptem a nyakláncát és nem találja :D

2021. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Anno még óvodában,általánosban.

Kicsit koszos lett tőle a sár.

Mi már akkor tudtuk,hogy hova való egy betolakodó haramia. :)

2021. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3.-os voltam, 2 új osztálytársunk jött. Egyszer meg akartak verni ketten, de belevertem a fejüket a radiátorba😬 Így visszagondolva, szerencse hogy nem lett nagyobb bajuk, "csak" vérzett a fejük... Persze én kaptam osztályfőnökit, mert megvédtem magam...
2021. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%

ritka belőlük a képzet harcos

leginkább hadonásznak össze vissza a saját lábukban elesnek

a lábaikat kb egyáltalán nem használják ha igen az akkor deréktól feljebb már nem igazán

könnyü őket kiütni

van egy hatékony kombináció

egyett rúgj ágyékba egyett torokba meglátod meddig fog még pattogni

2021. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!