Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valahol meg lehet nézni, hogy...

Valahol meg lehet nézni, hogy hol használtak egy lopott bankkártyát akkor is ha nem volt sikeres a vásárlás?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen elloptak pénzt a pénztárcámból mert a kabátomban hagytam, az öltözőben. Arra gondoltam, hogy ugyanúgy otthagyom csak pénz nélkül a bankártyával, úgy hogy a limit le van nullázva, hátha megint ellopja és ha megpróbálná használni akkor esetleg lenne valami használható bizonyíték.

2021. dec. 5. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy hol mennyit fizettek vele,azt a számlakivonaton(amit sztem bármikor kérhetsz) lehet látni.

És az nem te voltál,biztos van kamera is a boltban.


Na de ez az őskori megoldás,manapság már biztos hogy meg lenne.

Konkrétan elég egy pár gyanús google keresés,és rádrúgják a kommandósok az ajtót...

Illetve már csak egy nyomógombos telefon van a zsebedben,és ha ki akarnak nyírni csak küldenek egy rakétát miközben beszédet tartasz...

2021. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy meg lehet nézni,hogy mikor hol mennyiért vásároltak vele. De nem ez volt a kérdés. Arra vagyok kíváncsi, ha sikertelen a vásárlás a limit miatt akkor meg lehet ezt tudni, hogy mikor hol használták.
2021. dec. 5. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a boltban van kamera,és a gép megjegyzi hogy mikor akartak fizetni a kártyával?(Gondolom ez manapság nem egy bonyolult folyamat,ha így működik)

Nem tudom....

Vásárlási limit?

Az egy önkontroll technika,amit bármikor átírhatsz magadnak?

Hát szerintem nézz utána a gyakran elhangzott kérdésekben,bank oldalán.

Lehet,hogy nem a vélemény szekciójának a ritmusára kéne hallgatni.

2021. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én írtam le rosszul a kérdést de úgytűnik senki sem értette meg mit kérdezek. Az, hogy a boltban van kamera és a gép megjegyzi az nagyon szép és jó, de ha nem tudom, hogy melyik boltban használták akkor az semmit sem ér.

A limit azt jelenti, hogy a bankártyát be lehet állítani, hogy mennyi pénzért lehet vele pl paypassal fizetni, és ezt akár 0 ft-ra is be lehet állítani és akkor nem lehet vele fizetni.

2021. dec. 5. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:

De a boltban lévő kamera csak arra az egy boltra figyel oda.

"Az, hogy a boltban van kamera és a gép megjegyzi az nagyon szép és jó, de ha nem tudom, hogy melyik boltban használták akkor az semmit sem ér."

2021. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De honnan tudom, hogy melyik boltban használta a tolvaj a kártyámat ha nem kapok róla értesítést? Pont ez a kérdés, hogy ki lehet-e deríteni, hogy használta-e valaki a kártyát és hol használta abban az esetben ha nem volt sikeres a vásárlás, mert a limit nem engedte.

Én nem értem, vagy én nem magyaráztam elég világosan, vagy anélkül válaszoltok, hogy végig olvastátok volna amit írtam.

2021. dec. 5. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Netbankod van gondolom?

Ott biztos nyomon tudod követni,hogy mi történik a kártyáddal.

Helyek,időpontok,stb.

Nemde?

2021. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!