Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire normális az,hogy az...

Mennyire normális az,hogy az éllettársam nelkülem menjen szilveszterezni?

Figyelt kérdés
A barátai valamilyen okból nem nagyon kedvelnek,ezért a páromat nélkülem hívták el bulizni.

2021. dec. 17. 10:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*élettársam*
2021. dec. 17. 10:47
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha ténylegesen el is akar menni nélküled szilveszterezni, akkor valamilyen okból ő sem nagyon kedvel.
2021. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak sima buli lenne még oké lenne, de a szilvesztert az ember nem tölti külön az élettársától.


Más az, hogy a szülőktől egy kor felett külön töltjük, illetve nem mindegyiket töltjük a barátainkkal, de az élettárstól külön nem töltjük.


Nekem furcsa is lett volna ha egyik szilveszterkor apám lelépett volna, hogy megy a haverjaival vagy anyám, hogy megy a barátnőivel bulizni.

2021. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mondta,hogy elmegy.Szerintem nem tenne ilyet.De nagyon felháborító ez a barátok részéről..
2021. dec. 17. 10:52
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben elgondolkodnék a "valamilyen okból nem kedvelnek" dolgon is!
2021. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kedvelnek,mivel nem akarnak megismerni.Pl.ha valaki nem iszik(mint pl.én),már nem jó társaság a számukra.Erről csakis ők tehetnek,nagyon sokat próbalkoztam,jartunk össze első perctől.Sütöttem,főztem nekik,de mégis ez a vége.
2021. dec. 17. 10:58
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Az elég durva, ha az alapján ítélik meg ki jó társaság, hogy iszol-e vagy sem. Ez sokat elárul róluk.

Én a helyedben beszélnék erről párommal - ha eddig nem tettétek - hogy mit gondol erről, szerinte ez rendben van-e így. Ha netán az ő pártjukat fogná, számomra tiszta lenne a kapcsolatunk kimenetele..

Egy barátnőm ezért ment szét anno barátjával, mert a társaságát nem viselte el, ott kölcsönös volt az érzés :D El is mentem egyszer velük bulizni, hogy lássam milyenek és hát totálisan megértettem, számomra egy fertő volt, nagyon toxic emberek voltak, egymásnak tettek keresztbe, állandóan lerészegedés volt stb. egyszóval számomra gyerekesek voltak. Barátnőm is mindent megtett, de nem lett jó vége. Szóval na üljetek le beszélni, az a lényeg.

2021. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
10:54..ez a húzasuk mindent elárul róluk,umdorító,tiszteletlen húzas.Magukban keressék a hibát.
2021. dec. 17. 11:15
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy nem a párom?😂2 gyerekünk van,már rég család vagyunk.
2021. dec. 17. 11:16
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Azt írod, hogy nem ismernek, utána meg hogy az első pertől kezdve jártatok össze. Akkor mégiscsak ismernek és amit láttak belőled az nem tetszik nekik és ennyi elég is volt nekik.

Valamit nem jól csináltál, lehet, hogy hangulatrontó voltál, lehet, hogy piszkáltad a párod az ivás miatt, ...nem tudni.

Nem mondom, hogy esetleg nem volt igazad, de rossz volt a módszered.

Én sem iszom, de társaságban ezt nem fejtem ki, hagyom, hogy töltsenek és egész este elvagyok azzal a pohár akármivel, ami ki lett töltve. Időnként belenyalok, kézben tartom, leteszem.

A párommal meg otthon, négyszemközt, indulás előtt megbeszélem, hogy tőle mit várok el, nem nyilvánosan regulázom a haverok előtt.

A barátok részéről meg nem felháborító, én sem hívnék olyat akit senki nem kedvel.

Neked az legyen a fontos, hogy a párod veled lesz és nem megy el, a többi nem számít!

2021. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!