Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ne hányjak a cigitől?

Hogyan ne hányjak a cigitől?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogyan bírjam jobban a cigit? Van mikor elszívok buliban 1-2 szálat és olyan hányinger jön rám ami kitart akár több órán át. Jogos az hogy ne szívjam de buliban nagyon jó tud lenni. Van valami módszer hogy ne legyen tőle hányingerem?

2021. dec. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ha nem bírod akkor nem bírod. Igen jogos, hogy ne szívd, de még jogosabb, hogy ne szívd ha nem bírod. Értem én, hogy szerinted ettől jobb a buli, de ha órákig rosszul vagy tőle akkor csak szarabb lesz.
2021. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy nem tud jó lenni, ha rosszul vagy tőle. Ne szívjad, ha nem esik jól, mégis minek?
2021. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötletem van: Szokjál rá hülye módon, ha naponta elszívsz 2 dobozzal nem lesz hányingered 1-2 száltól.
2021. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet jó, ha hánysz tőle? Ennyire nem lehetsz kényszeres kifelé
2021. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... ne tüdőzd, szívj kisebb slukkokat, vásárolj gyengébb cigarettát, esetleg e-cigi...
2021. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szivjad. Nezzel ki inkabb jobban,hogy tudj ismerkedni a buzrud nelkul is.
2021. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!