Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha egy haverom szallodaszo...

Baj ha egy haverom szallodaszobajában alszom?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik barátom feljött vidékről budapestre egy másik barátjával. Én minden nap bejárok Budapestre de én is messze lakom Budapesttől (1,5 óra). És azt beszéltük meg hogy mivel régen találkoztunk összefutunk, alapozunk és elmegyünk bulizn. Úgy számoljuk ilyen reggel 3 ra vegzünk. Én nem hiszem hogy onnan hazamennék (mivel nem jár Volánbusz) és baj lenne ha a 2 ágyas szobajukban 3.ként ott aludnék? Vagyis ez szabálytalan? Ha észreveszik megbüntet a szálloda? Meg amúgy ilyen lehet csinálni?

2021. dec. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Be sem engednek, de ha netán mégis belógnál, akkor mindhármótokat azonnnal - az éjszaka közepén is - kitesznek, emellett jó nagy büntetést is fizethettek.
2021. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Az 1.-re ne hallgass!


Vagy ki kell fizetni a 3. személy díját, vagy akiknek nem kell fizetni...na...? Na??? [link] Ezt kell mondani, és annyi!

2021. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%

Etikátlan, én biztosan nem tenném.


#1


Ki figyeli, van annnyi vendég, hogy a portás foglalkozik 100 emberrel, jaa ott a váltás is.



Kérdező, az étterembe is be akarsz "lógni" mert ott áll a pincér és x a szobákat, na ott bukfenc lenne.

2021. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.-ra se hallgass!


A szálloda vendége, fogadhat a szálloda éttermében, bárjában, wellness részlegében vendéget, csak a költséget a szoba számlához csapják.

2021. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%

#4


Igen? Adott egy 4-5* hotel ahol te előre lejelentetted, hogy te meg +1 valaki megy erre egy 3. beesik, és besétálnátok az étterembe ahol büfé menü van...korlátlan fogyasztás tudod...


A pincér nem hiszem, hogy beenged, mert így ki lehet játszani, ha fizetik a +1 fő ellátását akkor bemehet, jó reggelt.

2021. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

5.-re.


4. vagyok.


Nem megy a szövegértés?


"... csak a költséget a szoba számlához csapják." Ezt írtam!

2021. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

Hagyd a francba, ez egy hülye bunkó, aki mindenkit átver. Arra veri magát, hogy felrúg minden szabályt, biztos túltolta a Meglógtam a Ferrárival c. filmet.

2021. dec. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7


#3,5 vagyok


Állítsd már le magad!

Te engem rágalmazzol ? Azt írtam hogy etikátlan és be se engedné a poncér! Oda is írtam hogy nem tenném meg. Kretén

2021. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!