Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mégis miért van ez? Mit...

Mégis miért van ez? Mit tegyek hogy ne kelljen így élnem?

Figyelt kérdés
Vannak napok mikor nagyon jól érzem magam de általában mindig van valami ami miatt rosszul érzem magam. Ennek a fő oka az hogy mindent a szívemre veszek. Egy mondatot vagy bármit. A másik a fő ok az hogy ha valakit nem kedvelek vagy valaki bunkó velem vagy ha valamilyen helyzetben rosszul teljesítek a fejembe megpróbálom átkreálni a dolgokat hogy kedves lesz velem valaki vagy hogy jól teljesítek valamiben. Ez tudom nagyon gáz de nem nagyon tudok ellene semmit tenni. Ennek utána néztem és azt írták hogy ez maldataptív álmodozás Mindig megfogadom hogy új életet kezdek és nem engedem hogy megbántsanak de ez valahogy mindig kudarcba fullad. Itt van új év tényleg egy új esély de valaki miatt megint szomorú vagyok. Már elegem van hogy ebből áll az életem hogy mindig szomorú legyek. Nincs barátom a szüleim elváltak és az ikertestveremen kívül nem igazán van más barátom. Nem akarok így éln! Mégis mit tehetnek?

2021. dec. 29. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell foglalnod magad annyira (tartalmas hobbikkal, körbevenni magad emberekkel) hogy a valóságban élj és ne maradjon időt álmodozni. Ha többet vagy társaságban, több kellemes élményt szerzel, és nem fog annyira mélyen érinteni az a néhány bunkó ember sem.
2021. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok! Ha valaki kíváncsi rá 16 éves lány vagyok.
2021. dec. 29. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd ki az mbti tesztet (személyiségtípus teszt) nem azért, hogy bekategorizáld magad csak lehet segíthet ha rájössz, hogy vannak hozzád hasonló emberek.
2021. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!