Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek miért kell szilveszter...

Emberek miért kell szilveszterkor a panel házak előtt durogtatni???

Figyelt kérdés
Mit ünnepeltek????

2021. dec. 31. 07:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem nekem kell megmagyaráznod. :D
2021. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%

Nem szoktam panelek előtt tűzijátékozni, kertes házam van, kimegyek hátra a kertbe és ott lövöm fel.


Amúgy miért nem mész ki, és kérdezed meg tőlük ?

2021. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudnak mit kezdeni magukkal a jólétükben! -Hülyeségre mindig előkerül valahonnan a pénz (csodával határos módon), aztán lehet zokogni, hogy ki, s miben nélkülözik.
2021. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Mert máshol kell? Háztípustól függetlenül idióta aki durrogtat. Egyébként én pont úgy látom, hogy családiházas területen, falun több az ilyesmi
2021. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Falun amúgy szinte semennyire nem zavaró, kutyusokat is bőven eltudom zárni, van hely, nagy a távolság a házak között, modern ablakok szinte teljesen kiszűrik a zajt :)
2021. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok boomer, csak felelős állattartó. De biztos a kisgyerekes szülők is élvezik, hogy erre riad fel a gyerekük
2021. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is "hőbörgö házmester" vagyok, de a hangját még csak egye fene, elviselem, az zavar, hogy igen is okozhat balesetet. Nem szeretném, ha rámdobnának egyet. Vagy betörné az ablakot mert oda repül. Miért nem lehet zacskót, vagy lufit pukkasztani? Balesetmentes és ku rva nagyot szól. Emlékszem egy csendesebb nyári délután az erkélyünkön elburrantottam egy péksütis papírzacskot. Hát visszhangzott a lakótelep. Teljesen megfelel a célnak szerintem.
2021. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%

20


Ok, boomer.

2021. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Hehe, első munkahelyemen kidobtak egy régi hűtőszekrényt, amiről levágtuk a kompresszort. De hogy próbáljuk ki, hogy eléggé tud-e még nyomni?

Volt nálunk egy csomó szilikongumi cső, azt rádrótoztuk a kifújó csőre, a másik végére kötöttünk egy jó szoros csomót, és biztonságos távolságból bekapcsoltuk.

Mi is meglepődtünk, hogy milyen nagyra fújta fel a csövet, mire végül kipukkadt. A fülünk is csöngött, persze jót röhögtünk, és gyorsan többször is megismételtük.

Aztán a szomszéd műhelyből egy öreg boomer ránkküldte az üzemi rendészeket, mert lövöldözünk... Persze mi csak hülyén néztünk, mert hogy mivel is lövöldöznénk.

2021. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert rám jött a bélgörcs, nem ünneplek én semmit!
2022. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!