Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gáz, hogy nincs kivel...

Nagyon gáz, hogy nincs kivel szilvesztereznem?

Figyelt kérdés

Párom nincs, az egyetlen barátnőmmel összevesztünk. Nagyon magam alatt is vagyok és olyan gáznak érzem, hogy itthon maradok...

L



2021. dec. 31. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem .
2021. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De amúgy még mindig ki lehet nézni helyeket vagy programokat és elmenni rá egyedül, most bőven van lehetőség haverkodni, ismerkedni másokkal. Van rá egy egész délutánod.
2021. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%
nope, minden kiraly, queen
2021. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy az így látatlanban is undorom tőled mert tuti valami antiszoci kis psciho ribi vagy aki kiirtja majd a sulit hiszen mindenki tudja hogy csak az az igazi szilveszter mikor bodultan athányod magad az új évbe. És mondjuk otthon ülni filmet nézni éjfélkor koccintani a családdal ultra láma dolog. (Remélem átjött az irónia)
2021. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egyáltalán, viszont az, hogy ezt gáznak tartod... hát, nevetséges...
2021. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Én szívesen elboldogítanálak egy barlangban,ha esetleg kéne.. 🤷‍♂️
2021. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, én is itthon vagyok egyedül, itt válaszolgatok kérdésekre. Mindjárt túl leszünk rajta. Igyál egy forró teát, pokróc, valami vidám könyv, vagy izé.
2021. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!