Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is szokta angyalra tenni...

Más is szokta angyalra tenni magát bulikban?

Figyelt kérdés
Pl alkohol vagy bármilyen más tudatmódosítószer hatása alatt. Angyalra teszi magát = meghív barátokat bármire is, legyen az pia, vagy egy csík üccsi, ilyenekre gondolok. Nálam a pia fordítva hat, mert nem agresszív leszek tőle, hanem kenyérrekenhető. Más is van ezzel így?

2022. jan. 3. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre, mindenkit ölelgetek részegen😅 Alapból, józanul meg már attól is rosszul vagyok ha valaki nagyon közel ül hozzám🤦‍♂️
2022. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból is gondolkodás nélkül meghívom a barátaimat ha van miből, nem kell hozzá pia 😅
2022. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Noé mielőtt elültette az első szőlőtőkét 4 féle állat vérébe mártotta: oroszlán, majom, birka, disznó. Ezekhez válsz hasonlatossá, ha beiszol. Én birka leszek :-)
2022. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Szerintem ez változó. Személyiség függő ez, nem kor vagy nem. Én speciel jól érzem magam ha már egy kicsit is be vagyok csiccsentve. Azaz 2-3 sör és mondjuk 2dl Hubertus például kólával vagy mit tudom én, és máris megjön mindenhez a kedvem, amihez alapból lusta lennék. :D Megjön a beszélhetnékem és én is máris jól el vagyok mindenkivel. Én is ölelkeznék, puszilkodnék. :D
2022. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Én pl. féltem a piámat, és nem hívogatok meg senkit sem.


Az egyik barátom meg Hawkingra szokta magát inni.

No nem magvas gondolatai lesznek az univerzumot illetően, hanem csak ül teljesen mozgásképtelenül, néz üveges tekintettel, és folyik a nyála.

2022. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően szeretek meghívni másokat italra ilyen helyeken (mondjuk nem vagyok az a fajta balek, aki hagyja, hogy mindig megkopasszák)... én, amikor becsiccsentek, inkább jobban feloldódom és beszédesebb vagyok, többet "csicsergek", könnyebben szóba elegyedem másokkal, nem vagyok annyira szorongó, mint józanul (ez így inkább pozitívum - a negatív az a szint, amikor már nincs filter, és olyan dolgokról is beszélek, amikről nem feltétlenül kellene, vagy kicsit kínos :D).
2022. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!