Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan rokoni vagy...

Volt már olyan rokoni vagy más rendezvény, ahol előre megmondták nektek, hogy ti oda ne menjetek?

Figyelt kérdés
Akár esetleges korábbi sérelem miatt, akár azért, mert ez és ez ott lesz, és akkor inkább ti ne gyertek stb. Ha volt ilyen, hogy reagáltátok le?
2022. jan. 3. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Feleségem leánybúcsúja.
2022. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nem zavart. Csak lányok mentek.
2022. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 :D
2022. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Egyik rokonnal nagyon nem bírjuk egymást, de olyan szinten, hogy én tényleg nem megyek olyan eseményre, ahol beszélnem kell vele. Többször előfordult, hogy szóltak, hogy valahová inkább ne menjek, és olyan is volt, hogy neki szóltak, hogy én mehessek.
2022. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt, de én már mondtam. Szülőnek, nagyszülőnek, hogy köszönöm, nem kell eljönni az esküvőmre. Nem is jöttek, hála istennek, meg sem voltak hívva.
2022. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!