Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? ugyanaz a...

Mit csináljak? ugyanaz a pasas mindig bámul, nagyon idegesítő már. 19L

Figyelt kérdés

minden délután amikor megyek haza vonattal, van egy ferfi, kb 40 eves lehet, nagyon furcsan nez ki, dudorok vannak az arcan es szerintem hibbant is. amikor felszallok a vonatra, mindig odaall mellem, egybol odajon ahogy en leulok, mindig valahol a kozelemben kell lennie, es bamul, de annyira, hogy egy pillanatra se nez el. vagy figyelmen kivul hagyom, vagy ugy nezek ra nagy szemekkel, undorodva, hogy megis mi a fenet bamul mar engem. ma ez a nezesem utan belokte hogy “szep vagy”

betelt a pohar fogtam magam felalltam es odebbsetaltam egy masik ulohelyre. amikor leszallt, odajott az ablakomhoz, es onnan is bebamult hozzam(ez mindig igy van)

nagyon elegem van mar belole.


2022. jan. 3. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Most komolyan az a bajod, egy szerinted furcsán kinéző 40 éves pasi, téged megbámul egy vonaton és majd végén mondta szép vagy?

Hogy lehetsz ilyen felszínes, arrogáns lány...

Minimum meg kellett volna köszönnöd és rámosolyogni utána, nem az, hogy máshova sétálsz. Lehet pont annak örült volna.

Ha bejött volna külsőre a pasi, akkor meg az lett volna a kérdésed, hogyan ismerkedjek meg vele...

2022. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
menj máshova
2022. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Hat azert ez mar a remiszto kategoria, meg az apja lehetne. Nem csak rapillog, hanem folyamat bamulja. Szerintem zavaro lehet. Ha nyilvanos helyen kinos helyzetbe hoz, peldaul atulsz es megy utanad, alkor szoljal ra hangosan, h masok is halljak. Kerd meg, h ne kovessen, uljon mashova. Lenyeg, h masok is lassak, ha gaz van.
2022. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 nem lenne vele baj ha nem lenne ez honapok ota mar. mindig ezt csinalja es elegge feltuno h en nem erdeklodom iranta. konkretan tapad mar oda ahol en vagyok
2022. jan. 3. 18:58
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 koszonom nagyon
2022. jan. 3. 18:59
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki, hogy 17 éves vagy
2022. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1%
#4 Ha hónapok óta tart, akkor pont ezért kellene rámosolyognod és pár szót váltanod vele, hogy megismerd. Ez olyan, hogy te azt a pasit hegyi trollnak képzeled a fejedben, (mert felszínes és előítéletes vagy) szemben a vonaton és közben meg lehet tök szimpatikus lenne, ha egyszer másképpen reagálnál rá. De amíg így állsz hozzá és az emberekhez, addig olyan is maradsz amilyen vagy. Tudod az élet nem egy fb, hogy letiltod egyből a neked nem tetsző embert, hanem ott van előtted és meg kell oldanod...
2022. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg töle miért bámul, meg mond neki téged ez zavar ne bámuljon.
2022. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Én is azt javaslom, hogy mondd meg neki - lehetőleg ne(!) négyszemközt - hogy zavar, és hagyjon békén.

Nem kell jelenetet rendezni, csak simán, normálisan

2022. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ismerős a vonaton? Valaki, akihez odamehetnél, hogy lássa ez a gyökér, hogy nem vagy egyedül.
2022. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!