Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok mondani Budapesten...

Tudnátok mondani Budapesten rock/metál jellegű kocsmákat vagy bárokat?

Figyelt kérdés
Liquid rock-ot ismerem, egyszer voltam ott, de az elég is volt, mert maximum névre rock. Kriptát is ismerem, de az csak péntek este van nyitva. Lehetőleg olyan helyet keresek ami hétköznap is nyitva van.

2022. jan. 10. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Liquidtől 1 perc sétára van a Dohány utcában a BARhole Pub. Hivatalosan nem rockkocsmának minősül, de főképp a rockzenét szerető emberek járnak oda, és a mai magyar rockzenei színtérről is elcsíphet ott az ember bizonyos illetőket, ha szerencséje van. Én például többször futottam ott már össze az AWS, a Fatal Error meg a Depresszió zenekar tagjaival is.


Én amúgy a Liquidet is nagyon szeretem, bár azt elismerem, hogy egy rockkocsmához képest talán túlságosan is igényes 😀

2022. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BARhole-ban sosem voltam. Nekem nem az igényességgel volt a bajom a Liquid-ben, hanem azzal, hogy tele volt techno buliba járó egyetemistával, túristával és Instagram picsával. Az, hogy a zene annyira halk volt, hogy nem hallottam belőle semmit az csak hab a tortán. A túristákkal nincsen semmi bajom, de amikor már úgy érzem, hogy Mori2 színvonal van, az kicsikét már zavaró.
2022. jan. 10. 18:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem a BARhole inkább társasággal járós hely és koncerthelyszín. Most csak egyedül gondoltam, hogy elmegyek valami fasza helyre és megiszom pár sört jó zene mellett és talán dumálgatok az ottlévőkkel. :)
2022. jan. 10. 18:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Mentem volna a ParaNoir-ba, de ilyenkor nincs nyitva. :(
2022. jan. 10. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

A BARhole valóban társasági hely, de ez kábé az összes kocsmáról, bárról meg iszogatós helyről elmondható 😀 Én ültem már be oda egyedül 1-2 sörre többször is, és tök jó volt, szeretem annak a helynek a hangulatát 🙂


Furcsa amúgy, hogy te, hogy élted meg a Liquidet, én viszonylag gyakran járok oda és eddig többnyire rockereket szoktam látni ott, a zenét pedig pont olyan hangosnak éreztem, mint amennyire kell. Az szerintem nem jó ha túl hangos, mert ha társasággal megyek, akkor utálom ha nem lehet rendesen beszélgetni a háttérzenétől.

2022. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BlastBeat Bar
2022. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajdani Teke Csárda óta csak a Liquidet ismerem. De most már hallottam a BARholeról is, tehát újabb aprósággal lettem tájékozottabb.😁
2022. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
BlastBeat Bar, Vokál Rock Bistro, S8, Robot
2022. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!