Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az a megjegyzés amivel...

Mi az a megjegyzés amivel legjobban meg tudnának titeket bántani??

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan kritizálnak (sajnos volt már rá példa) vagy ha lustának neveznek, utóbbi azért bánt annyira mert igaz :D
2022. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
noname ember azt mond amit akar. Nem igazán hat meg. A fontos emberek meg nem mondanak olyat, amivel megbántanának, mert nem adok rá nekik okot erre.
2022. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább élethelyzetek vannak amiket nem viselek jól, nem kifejezetten megjegyzések. Pl ha valami nagyon bántja az igazságérzetemet.

De mivel nő vagyok, bármi alakomra tett megjegyzés is fájó tud lenni.

Gyerekem van, így ha rá tesznek megjegyzést szintén.


De ezek

- ezt még mindig nem csináltad meg?

- te megint eszel?

- ennyi idősen már nem kéne szopnia ( a gyereknek :D ) , vagy az összes okos megjegyzés hogy ennyi idősen már mit kéne vagy mit nem kéne tudnia


+ minden egyéb olyan vita amiből nem lehet építkezni és nem észérveken alapul.

2022. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Evészavarból gyógyulok, nagyon bánt, ha az alakomra tesznek megjegyzést, vagy arra hogy mit, mikor, mennyit eszek. Legutóbbi példa: egy barátomnak meséltem, hogy ettem egy sütit egy kávézóban, mire a reakciója: "nem baj, majd edzésen lemozgod". Nem tűnik nagy dolognak, de nekem az.
2022. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Idegesítő vagy"
2022. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem eléggé meg szokott bántani, ha egy olyan kollégám viselkedik velem lekezelően, aki számtalan szakmai fogást tőlem tanult meg, miután oda került hozzánk a munkahelyre. Ez azért szokott megbántani, mert ő még az anyukájának azon toporzékolt, hogy milyen színű machboxot szeretne kapni, amikor én már magas szinten műveltem a mesterséget és általában az ilyen emberek pillanatok alatt képesek elfelejteni, hogy honnan indultak, - kíméletlen törtetők. Nem azt várom az ilyenektől, hogy még élek, veregessék a vállamat, de annyi tiszteletet mindenféleképpen elvárnék tőlük, amennyit én adok nekik. Nem többet!
2022. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:

Bosszant, ha valaki szerint azért csinálok rosszul valamit, mert nő vagyok. Nem bmeg, nem a 2X kromoszómám miatt nem csinálok jól xy dolgot, hanem azért, mert nem értek hozzá/gyakorlatlan vagyok/fizikailag kevésbé vagyok rá alkalmas.

Vagy a másik ami fel tud cseszni, amikor bármilyen szabadidős tevékenységemet vagy külsőmön tett változtatást azzal kommentálják, hogy minek. Mert azt akarom csinálni/úgy érzem jól magam, vazze.

2022. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább helyzetek vannak, amik nagyon tudják bántani az igazságérzetem, mint konkrét megjegyzések. Bár azért az utóbbiból is akad, például:

-amikor mindent beleadok, a lehető legjobbat hozom ki magamból, büszke is vagyok magamra/ a teljesítményemre és mégis: "csak így sikerült?", "csak ezt tudod felmutatni?"

-"olyan lusta vagy". Talán mégis ez bánt a legjobban. Depiből próbálok kivergődni már egy jó ideje, lekopogtam, de már azt hiszem látom az alagút végét, de mégis vannak napok, amikor a legapróbb dolgok is teljesen leszívnak, vagy már alapból nincsen semmi erőm/kedvem hozzájuk. Végül mégis megcsinálnom, de utána mégis pihennem kell és ekkor jön a megjegyzés. Próbálok aktív lenni és nem elpunnyadni/ bepunnyadni, de egy ilyen megjegyzés nagyon haza tudja vágni a kedvem.

2022. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!