Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudom valakinek...

Miért nem tudom valakinek kideríteni a nevét? Senki nem ismeri én is csak látásból mert mindig máskor van a suliba mint én(mikor nekem van gyaksza neki van suli). Tudom melyik szakra jár, de semelyik osztálytársa facen nincs meg.

Figyelt kérdés
Szeptemberbe láttam először nagyon titokzatos, dögös fiú. Reggel mindig a vasút mögül szokott előbukanni. Nem kolis. Mert csak sima egyszerű kis hátizsákban szokott lenni. Jó cuccokban is jár.

#iskola #titokzatos fiú
2022. jan. 20. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy nincs FB-ja?
2022. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha kideríted a nevét? Mennyivel leszel előrébb?

Álszakállban fogsz kukucskálni a lakásánál? Vagy mi a terved?


Ha meg akarsz vele ismerkedni, akkor a legtisztább az lenne, hogy odamész, "Szia, én Nagy Kata vagyok. Téged hogy hívnak? Szimpatikus vagy/tetszel nekem, lenne kedved/időd suli után ezt vagy azt csinálni?"

2022. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már többször találkoztál vele kezdeményezhetsz beszélgetést, amely során bemutatkozhatsz neki és ő is bemutatkozik vagy ha már beszéltetek (mert gondolom valahonnan tudod, milyen szakos és kik az osztálytársai, megkérdezheted: "Ne haragudj, mi is a neved?". Nem mindenki tesz fel fotót a Facebook-ra.
2022. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2022. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Jó cuccokban is jár." Ez a legfontosabb?
2022. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!