Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fontos kérdésem van facebookka...

Fontos kérdésem van facebookkal kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Ti is kaptok kamu facebookokrol szexhirdetest, párkereso oldalak reklamozasat? Vírusokat?


Mit lehet tenni? Elegem van belole, zavar. Gondolom ezr nem lehet elkerülni, mert megfognak találni mindig.



2022. jan. 31. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Állítsd be a "beállítások" menüben, hogy csak az ismerőseid ismerősei tudjanak ismerősnek jelölni. Ugyanígy a facebook messengerben is be tudod állítani hogy kitől fogadsz üzenetet.
2022. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A reklámok attól függetlenül jönnek, hogy kik tudnak ismerősnek jelölni, ez nem ezen múlik. Nézd át a hirdetésbeállításaidat rendszeresen. A facebook próbálja lekövetni az érdeklődési körödet, a tevékenységeidet, és aszerint dobál be hirdetéseket a hírfolyamba és messengerbe is, illetve sokszor a cégek hirdetésbeállítása rossz. A hirdetéseknél is kiválaszthatod, hogy adott hirdetőtől nem akarsz több hirdetést látni. Én pl. kaptam szegedi fogászatról hirdetést, miközben Budapesten élek, és a weboldalukon nem látom, hogy lenne budapesti rendelőjük, de a hirdető beállításai szerint budapesti lakosoknak is bedobták a hirdetést, én pont emiatt láttam, mert nekik ez volt a hirdetésnél beállítva (meg tudod nézni, hogy miért látod az adott hirdetést), csak nem értem, miért, nem hiszem, hogy egy budapesti el fog utazni Szegedre magánfogászatra.
2022. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
neha,,,nagyon ritkan. 3-4-5 havonta talan 1.
2022. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! 🙂

En mostanában kezdtem el gyakran kapni. Nagyon bosszantó.

2022. jan. 31. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Marmint nem ereklam, hanem pl ir egy arab csaj hogyha akarom akkor $20 ert megcsinal mindent. es valami fake profilrol.
2022. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen én is kapok. Az üzenettel nem foglalkozok és sokszor észre se veszem. Ha ismerősnek jelöl az ritkább. Megnézem ki ő és elutasitom. Zavaró, de nagyon mellékesek. Ha nem foglalkozol vele egy idő után észre sem veszed. ^^

A beállitásoknál biztos lehet ellene tenni, de akkor a saját fiókodat is lekorlátozod. Mondjuk egy új kollega a munkahelyen se fog megtalálni, vagy ilyesmi.

23/f

2022. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
...gyere...$20 ert fesd ki a lakast xD
2022. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, julianna vagyok, és vágyom ha hatamas.....



Ja tele vagyok ilyen mesenger üzikkel 😅😅😅

2022. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsit örülök, hogy nem csak engem érnek ezek a csodás üzenetek 😀
2022. jan. 31. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem egyszer valami olyan jott hogy itt vagyok egyedul a szobamban es fazom. mondom oltozz fel, januar van XD
2022. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!