Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes csinálnom Instagram...

Érdemes csinálnom Instagram fiókot, ha nem szoktam megosztani semmit és nem akarom felhívni magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm beszélget, hogy ezt + azt látták az instán, én meg nem tudok hozzászólni, mert azt se tudom, miről van szó. Szeretnék képben lenni a dolgokkal, de én magamról semmit sem szeretnék közzé tenni. Így érdemes?

2022. febr. 9. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van instám, de nincs fent rólam egy kép se. Csendben követem akit szeretnék. Általában nem szólok hozzá semmihez.

N

2022. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
detto 1.
2022. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Követni tudsz másokat, nem kötelező megosztani semmit. Sok jó kontent van.

Mondjuk én egyszerűen nem bírok rászokni, hiába szeretem már vagy fél éve nem néztem rá. :D

2022. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van Instagram-om, de rólam sincs fent kép (bár pár tájkép igen). Igazából azért regisztráltam, hogy kövessem a kedvenc előadóim és el is vagyok ezzel a felállással.
2022. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!