Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jártál már Majka koncerten?...

Jártál már Majka koncerten? Miért van vele a Curtis és az a hölgy?

Figyelt kérdés

Megnéztem jó pár koncert felvételt tőle.

Hárman vannak, de gyakorlatilag a koncert 90%-át ő viszi, ugrál, "énekel", a közönséget szórakoztatja.

A nő néha-néha ráénekel valamit a háttérből, a másik férfi... őt abszolút nem is értem milyen szerepe van ott a színpadon.


Miért nem egyedül viszi, akkor a bevételen sem kellene osztoznia?


2022. febr. 17. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nincs olyan hogy Majka koncert. Majka és Curtis van, mivel ez a formációjuk. Plusz a Nika aki a Kollányi Zsuzsit váltotta.

Ha figyeltél volna egy picit is, láttad és hallottad volna hogy a Curtissel osztoznak a szövegeken, minden számban egyenlően van szövegük, amit mindketten maguknak írnak. Közösek a számok, közösek a jogdíjak. Az meg iszonyat gagyi lenne ha a refrénnél lévő női hangot csak felvételről játszanák be.

Ha egyedül lenne, akkor is osztoznia kéne a bevételen. Rengeteg egyéb emberből áll össze egy show. Hangosítók, világosítók, színpadépítők, road-ok, hogy csak párat említsek.

2022. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Voltam már páron és egyáltalán nincs igazad. Mindhárman aktívan részt vesznek a koncerteken, konkrétan Curtis és Majka szerintem 50-50. Az énekesnő nyilván más tészta, ő egyébként is mellékes szál (csúnyán fogalmazva, de érted), de élőben nagyon is ott van.
2022. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, ez a börtöntöltelék kinézetű gengszter már nem tud egyedül érvényesülni, kellenek neki a privát talpnyalói.
2022. febr. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!