Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha szeretnék néha bulizni...

Ha szeretnék néha bulizni menni Egerbe, de nincs szállásom, mit lehet csinálni? 31/F

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy ha az ismerőseim lelépnének, akkor hajnali fél 4-ig nem nagyon tudok mit csinálni, hova menni. Bíborosban vagy a Borkápolnában nem szeretnék maradni egyedül, ismeretlenekkel. És nincs garancia arra, hogy el tudok menni aludni valakihez.

Sajnos a vasútállomás épülete be van zárva 11-től. Van más ellenőrzött, biztonságos hely, ahova be lehet így éjszaka menni?

Szállodát, panziót meg nem fizetnék 14ezerért minden ilyen estére (ennyiért láttam)



2022. febr. 26. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne menj oda, ahova kevés a pénzed. Ha van pénzed elinni, legyen szállásra is.
2022. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te most ingyen szállást keresel? Miért lépnének le a haverjaid nélküled? És miért pont f4-ig kellene maradnod?
2022. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ma az emberekkel, fél 4? Mi akkor a buli közepén voltunk, senki se marad addig?

Valakit megkérsz, hogy maradjon még vagy ismerkedsz. Valahogy ittasan nekem mindig olyan jól ment, vadidegennekkel haverkodtam, dumáltam hajnalig a ház mögött, ittuk egymás páleszét. :D

Bár 30 körül talán már nehezebb, de tavaly nekünk is volt egy idegenekkel haverkodós bulink, pedig már alig járunk valahová.

2022. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert nem igazán mély barátságok, csak felületes ismerősök. Ezért léphetnének le.

Azért, mert akkor indul a vonatom. Nincs jogosítványom még, nem volt eddig rá szükségem.

2022. febr. 26. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkodj még ezen
2022. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk aki plusz egy órát nem marad a felületes ismerősével se meginni még egy sört... szerintem barátkozz.

Nekem is voltak ivócimbik akikkel csak hétvégén találkoztam, de mindig együtt ültünk hajnalban a nagybuszmegben, az egyikük lett így 20 év múlva is a legjobb barátom.

A kollégáimmal is bevártuk a részeg kolléga vonatát a csapatépítő ivást követően, pedig azért vannak ellentétek.

2022. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Se meg nem várnak, se magukhoz nem hívnak el aludni. Nem barátaid ezek. Minek utazol miattuk olyan messze, csak a berúgásért?
2022. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

nem igazán világos a kérdés.

mert én úgy szoktam, hogy bérlek egy szállást az ó városban a vár mellett, ha jól emlékszem virág szálló.

aztán lemegyek, eldöglök, aztán irány a szépasszony völgye nővel vagy haverokkal, ahol fetrengőre iszom magam:D majd egy taxis elvisz a szállóra.

2022. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, a kérdező nem akar szállásra költeni, csak italra.
2022. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Költenék szállásra, de minden ilyen este 14ezer ft kicsit soknak tűnik.

Felszínes ismerősök ők, mert nincsenek olyan barátaim, akik inni szoktak és el is hívnának magukhoz.


7-es: ismerkedés miatt tenném, hogy velük beszélgetek alapvetően, de ha van egy szebb lány a közelben, akkor odamennék és próbálkoznék. De ha elküld, akkor nem egyedül ülnék tovább hajnali fél 4-ig, hanem velük.

2022. febr. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!