Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mondoconon melyik napra...

Mondoconon melyik napra érdemes menni?

Figyelt kérdés
sziasztoook! életem első conja lesz a 2022 márc 19-20.-ai. A kérdés az, hogy mivel csak az egyik napra mehetek (2 órára lakok Pesttől, nem szeretnék ott éjszakázni) ezért szerintetek melyikre lenne érdemesebb elmennem? Bár jön velem egy barátnőm, de ő mind 2 napon kint lesz, szóval vonatoznom is egyedül kell majd hazafelé, emiatt is kicsit parázom... Valaki tippek/tanácsok?

2022. márc. 3. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a programok érdekelnek, akkor érdemes megnézni, melyik nap vannak olyan programok, amikre el szeretnél menni. Tömeg szempontjából talán szombaton szoktak többen lenni, mivel sokan hétfőn mondjuk dolgoznak vagy suliba mennek, ezért hamarabb mennek haza vasárnap, vagy inkább csak szombaton mennek. Meg mivel szombat az első nap, az árusoknál is több áru van akkor, nyilván nem tudják egy nap alatt visszatölteni a készleteket. Nem tudom, neked milyen szempontok a fontosak, érdekelnek-e a programok, akarsz-e cosplayben menni, akarsz-e cosplayerekkel is találkozni, ezeket csak te tudod, szóval így kicsit nehéz segíteni.
2022. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a szombatin. Több ember van, több áru, jobban pezseg az egész. Sokkal több emberrel tudsz beszélgetni, ismerkedni, barátkozni és nem sietnek a másnap miatt (nincs suli, munka, stb.). A vasárnap is nagyon jó, de akkor családias a hangulat, lassabb, jóval kevesebben vannak.
2022. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!