Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ki derült később...

Szerintetek ki derült később hogy lefeküdtek? Vagy össze is jöttek később rendesen? Vagy örökké titok maradt a sztori?

Figyelt kérdés

Ezt egy mostani Kiskegyed újságban olvastam, nagyon érdekel a folytatása ennek az anonym sztorinak.


Az öccsöt választottam pedig a bátyját kellett volna.


Az én férjem mindenki szerint egy főnyeremény, kedves, figyelmes ember.

Amikor megkérte a kezem kicsit meglepődtem, mert persze várható volt ez a sokévi eggyütt járás után, de mégsem éreztem, hogy olyan nagyon egymáshoz valók lennénk. Igent mondtam mert egy hang a fejemben az súgta hogy egy ilyen esélyt, egy ilyen férfit nem szabad kihagyni. És ezt komolyan is gondoltam, egészen addig amíg nem ismertem meg a bátyját. Külföldön dolgozott, az esküvőnk előtti héten találkoztam vele először. Az első pillanatban tudtam, hogy ő pont az én esetem! Magabiztos, kacér, és főleg laza. Rögtön megéreztem hogy ez a vonzalom nem is egyoldalú. Ugyanolyan pillantásokkal nézett rám ahogyan én őrá. Két nappal később összejött a család nálunk, a férjem bátyja pedig a vendégszobában töltötte az éjszakát. Amikor már mindenki lefeküdt kimentem levegőzni a kertbe. Ott találtam őt egyedül. Szóba elegyedtünk, és szinte szikrázott a levegő, nyilvánvaló volt, hogy ezen az éjszakán megbocsáthatatlan bűnt fogunk elkövetni. Nem tudtam parancsolni a testemnek. A kertben, a fák között a csillagok alatt gabalyodtunk egymásba, némán, szavak nélkül. Az egész csupán néhány percig tartott, utána izzadtan és szégyenkezve rebbentünk szét. Egy héttel később lezajlott rendben az esküvő, és mi azóta is őrizzük a titkunkat. Hogyan is mondhatnánk el.... alighanem a sírba is magammal viszem ez az emléket, azt ,hogy lefeküdtem a férjem bátyjával.



Szerintetek még többször is lefeküdtek utána?



2022. márc. 6. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora k
2022. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

K (nagybetűs)

Tuti, hogy rendszeres lett

2022. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kiderül. Ha tényleg akkora főnyeremény a férj, nem ilyen cafkát érdemel maga mellé. Valószínűleg ő nem csak "gyomorkorgásból" kérte meg a nő a kezét. Na de az is kiderülne, el lehet kerülni a testvért. Ilyen ember minek? Felőlem mondhat bárki bármit, erre nincs bocsánat. Állt a farok? Agy olyankor kikapcs, nem működik, lelkiismeret - ha van - dettó?
2022. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyértelmüen kitalált történet, sok regény kezdödik így!
2022. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Kamu sztori.
2022. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!