Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem háborít fel, hogy...

Csak engem háborít fel, hogy minden utolsó hírforrásból az orosz-ukrán háború ömlik?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal komolyabb témáról van szó annál, hogy a Blikk, meg a többi, amúgy celebekkel, magánélettel foglalkozó lapok, valamint a celebek és az értéktelen tartalmakat gyártó (!) influenszerek ebből hajhásszanak maguknak nézettséget. Egyszerűen hánynom kell, amikor egy olyan youtuber csinálja meg a 102. videót a témában, aki egészen eddig olyan dolgokról készített tartalmakat az utcán, hogy borotválja-e alul magát az ellenkező nem. Szintén a gyomrom fordul ki, amikor egy olyan lap hoz le cikket ilyen témákkal kapcsolatban, aminek a legfontosabb témái eddig Csutiék válása, meg Aurélio voltak.


Szerintem egy komoly témának adjuk már meg a tiszteletet és beszéljünk róla az őt megillető stílusban. Vizsgára sem megyek pizsamában, mert tudom, hogy komolyabb hely annál.


Ez nem vicc, diplomáciai feszengésekről, történelmi gyökerekről, nemzetiségi ellentétekről, amelyek politikai dolgok miatt lettek kiváltva és elmérgesítve és sok ártatlan (, köztük több magyar) ember életének felborulásáról és esélyének, reményének elvesztéséről beszélünk.


Undorodom a modern közélettől...


Ti is így gondoljátok?



2022. márc. 9. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
2 éve a Coviddal volt ugyanez.... Szerintem is katasztrófa.
2022. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*Aurelio


Bocsánat, az én közegemben nem igazán fordul elő az ilyen név.

2022. márc. 9. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van. Én tibi gatyán akadtam ki hogy nekiállt putyin talpát nyalni, szinte minden posztja erről szól és már rohadtul elegem van belőle. Bár már a csutis agymenésekor kikövettem, néha visszanézek, hátha posztolt valami vicceset, de már csak a hisztiből és pár, sokadjára átírt és megosztott mémből áll az oldala.
2022. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem is fárasztó amikor minden "híresség" vagy "celeb" igyekszik politizálni meg az aktuális témákon keresztül megjelenni.


Tibi atya dolog is addig volt jó amíg megmaradt alpári humor szinten.


Aztán brandet építettek rá, és elkezdődött az aktuálpolitikai véleménynyilvánítás, amire szerintem rohadtul nem kíváncsi az, akinek a Tibi atya féle humor az érdeklődési köre.

2022. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Hát ... a facebook, youtube, instagram a követéseid alapján mutatja a tartalmakat, amiket te követsz vagy azt amit az ajánló algoritmus a követéseid és különféle interakcióid alapján úgy itél, hogy neked tetszene.


Tehát ha csak mocsok tartalmakat látsz, akkor azért leginkább te vagy a felelős.


Éppen ezért én nem nagyon találkoztam gáz videókkal a háborús helyzettel kapcsolatban.

2022. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Éssss megjött a tetetetetetete☝️👆☝️👆☝️👆 igen, az instán nekem is cicás videók meg DIY tippek jönnek szembe mert azokat nézem, de ott a tibigatyás példa, hiába a vicces tartalmát követem ha a tartalomgyártó éles fordulatot vesz és rinyalni kezd.
2022. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tehát ha csak mocsok tartalmakat látsz, akkor azért leginkább te vagy a felelős."


Aha... csak kattints egyszer akármelyik hírportál oldalára, onnantól bombázni fog hasonlókkal.


Plusz ott van a fizetett tartalom, ami ezerrel tolja az ember pofájába a politikai jellegű hirdetéseket követéstől függetlenül, nyilván mivel ezért fizetik.

2022. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tehát ha csak mocsok tartalmakat látsz, akkor azért leginkább te vagy a felelős."


Na de itt pont erről van szó, hogy olyan oldalak hoznak le oda nem illő tartalmat oda nem illő módon, akinek meg kellene maradniuk a maguk tartalmánál.

2022. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak idegesít, hogy mindenki osztja az észt, meg akarja momdani a jövőt, de igazából senki nem tudja, hogy mi lesz.
2022. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9.

Meg az is. De a kettő probléma sokszor összefügg. Sok alja lap is ilyenekről spekulálgat.

2022. márc. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!