Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan levelezhetek rabokkal...

Hogyan levelezhetek rabokkal Magyarországon belül?

Figyelt kérdés

Az egyik volt tanárnőm egy börtön rabbal levelezett itt Magyarországon belül.

Valami olyasmit mondott hogy, regisztrálni kellett és kiosztottak neki egy életfogytiglani gyilkost.

Hol lehet ilyenre regisztrálni, hogy kiosszanak neked valakit.

Ingyenes lehetőség volt ez. (Mármint a levelezés)


(Az oka: Szeretnék segíteni és beszélgetni bent elő magányos emberekkel, hiszek a változásban)



2022. márc. 17. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ezek az emberek nem fognak megváltozni. Ha van egy kis eszed, ebbe bele tudsz gondolni.
2022. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szintig én is elhiszem, hogy változhat valaki jobb irányba, de azok nem életfogytiglant kapnak.

Inkább önkénteskedj vagy adakozz, ha jót szeretnél tenni.

2022. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%
Szia! Ennél sokkal könnyebben, ha kinézel egy közeledben lévő börtönt és megtudod, hogy melyik vallási közösség jár be a rabokhoz, szerintem a neten ez kideríthető és ily módon próbálsz levelező társat találni. Mert ma már nem adhatnak ki személyes adatokat (személyiségi jogok miatt), így nem lehet feliratkozni sehol sem.
2022. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd a tanárt.
2022. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te azt se tudod mi az a börtön. Azt gondolod, hogy oda szegény ártatlan magányos embereket raknak? Akinek épp segíteni próbálsz, az téged is megölt/megerőszakolt volna, ha épp ott vagy.
2022. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha segíteni akarsz az életfogytosoknak minimum egy reszelőt kell becsempészned. Láttam is a tv-ben hogy egy ez. Süss bele a kenyérbe egy ráspolyt vagy valamit és akkor adhatsz egy esélyt az újabb életre.
2022. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!