Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kerülhetnék ki ebből a...

Hogyan kerülhetnék ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok eddig egy komolyabb kapcsolatom volt már ha lehet ezt annak nevezni 2 év. Már 4 éve vége lett azóta senkim nincs, barátaim nagy része elköltözött így eléggé egyedül érzem magam. Nem vagyok az a nagy facebookos emberke csak a család és barátaimmal tartom ott a kapcsolatot másra nem is használom. Szerintetek, hogy lenne jó ismerkedni ez a netes ismerkedés annyira nem hoz lázba egy nőre tuti rengeteg pasi ír így gondolom ott sem egyszerű. Tudom szánalmas de jó lenne ismerkedni még ha nem is kapcsolat miatt csak hogy ne legyek magányos. Jöhetnek a fikazó kommenteket de bármi ötlet is :)

2022. ápr. 24. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Tehát lefordítva szeretnél ismerkedni csak nem szeretsz ismerkedni. Őszintén erre milyen választ vársz?
2022. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2022. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan 22/N :)
2022. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!