Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Apum miért haragszik nagyon...

Apum miért haragszik nagyon arra ha csak minimálisan is kifestem a számat?Pedig jól áll a száj festés anyám szerint. Mások szerint is. De apám úgy őrjöng ha csak egy kis szájfény is van rajtam mint a csuda. Nem értem miért?

Figyelt kérdés

Pedig jól áll a száj festés anyám szerint. Mások szerint is.

De apám úgy őrjöng ha csak egy kis szájfény is van rajtam mint a csuda.

Nem értem miért?!



2022. ápr. 26. 14:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Más sminkért nem haragszik. Extrém feketére festettem egyszer a szemem és akkor sem a szem festés túlzásba viteléért ordított velem hanem a szájfényemért...
2022. ápr. 26. 14:24
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert 12 éves vagy? De miért nekünk kell találgatnunk? Kérdezd meg tőle, miért örjöng!
2022. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok ugy viselkedik velem mintha 12 lennék.
2022. ápr. 26. 14:25
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Pistike fejezd már be...


Amúgy csak a szájfény vagy a rúzs, ajaktinta is tiltó listás??

2022. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A rúzs még jobban tiltólistán van.
2022. ápr. 26. 14:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Retteg, hogy többé nem vagy az ő pici lánya kizárólagosan, hanem nő vagy, tőle független, és ki tudja mit fognak veled csinálni a fiúk. Azt írta Erich Fromm, hogy a legnehezebb szülői feladat elengedni a gyermekünket bele a világba.

49f

2022. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
mert tudja, hogy ami rúzsos abba hamarosan bele illesztenek egy kukeszt
2022. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És az baj? használnánk óvszert. Apám is beleillesztette anyámba, akkor az nem volt baj? Nem értem.
2022. ápr. 26. 14:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ami nincs kirúzsozva abba is lehet, legalább az nem fogja össze.

A csók álló rúzsok többsége is kuka ilyen téren. Egyedül az ajaktinta ami tényleg tartós és egy hevesebb csók után nem úgy nézünk ki, mintha én kentem volna össze a lányt.

Valamint azzal tényleg tud normálisan enni és inni is a lány. De azt használni is tudni kell. Nem tanácsos mellé kenni.

2022. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Féltékeny, ő is egy esendő ember, elhiszem hogy zavar!
2022. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!