Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőttek miért kacsintanak...

Felnőttek miért kacsintanak gyerekekre/fiatalokra? Ti szoktatok kacsintani?

Figyelt kérdés

Ez most egyáltalán nem flörtölős kategória. :D

Korábban csak flörtölésként vagy viccelődésként ismertem ezt a gesztust, de mostanában megfigyeltem, hogy több ember is van az életemben, aki idősebb nálam (én magam sem vagyok már gyerek, inkább fiatal felnőtt), kicsit úgymond “mentor” szerepben van vagy volt, és sokszor rámkacsint random helyzetekben, én meg nem igazán tudom, ez mit jelent, és hogy kéne rá reagálni. :D

Ezt olyanok csinálják, akik gyerekkorom óta ismernek, de ezt csak akkor kezdték el, amikor már idősebb voltam. :D



2022. ápr. 30. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan azért, amiért Tiktokon 10-12 éves lány táncolós videójára olyanokat írnak kommentbe +30-as emberek, hogy:

"Húználak",

"Írj rám",

"Gyönyörű vagy",

"Nagyon ügyes vagy, csinálj még ilyen videót"


stb...

2022. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen kacsintgatós ismerősöm. Először azt hittem valami ideg rángás az oka..de rájöttem hogy akaratosan csinálja, nem betegség. Jópofának hiszik talán.
2022. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha egy beszélgetésnek van mögöttes tartalma, és azt csak te, meg a kacsintó fél ismeritek.

Vagy esetleg bizalmaskodni akar - nem feltétlen rossz értelemben.

2022. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!