Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben hol lehet új...

Debrecenben hol lehet új embereket megismerni?

Figyelt kérdés
Olyan helyszínre lenne szükségem ahol tudnék ismerkedni velem egykorú emberekkel. A szórakozóhelyet kilőném ha lehet. Nincs itt valahol kvíz vagy társasjáték est? Esetleg könyvklubb vagy valami ilyesmi? Valaki nem tud esetleg ilyen helyet? Nekem eddig még nem sikerült találni.

2022. ápr. 30. 14:40
 1/7 A kérdező kommentje:
24/F
2022. ápr. 30. 14:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem például az egyetemen sikerült egy csomó velem egykorút megismernem.
2022. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ez gond. Nem járok egyetemre. A munkahelyemen nincsenek nők.
2022. ápr. 30. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire vagy nyitott ezekre, de pl. a Méliusznak sok ingyenes programja szokott lenni, nyitott meditációk, kézműves foglalkozások, társas estek, önfejlesztő tanfolyamok. Ott teljesen vegyes a korosztály, tinédzserektől ötvenesekig.


Emellett társasozásra szerintem simán találhatók csapatok, szerepjátékozásra pl.

2022. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma voltam önkéntes szemétszedésen a Zsuzsi kisvonattal, ott megismertem egy ari csajt. Remélem lesz folytatás is, és megyünk együtt a Nagyerdőre is szemetet szedni.:)
2022. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó szemetezést :3
2022. ápr. 30. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én ritkán járok Debrecenben, de ismerkedési helyet nem tudok. Ha gondolod írhatsz. 24/N
2022. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!