Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet eltitkolni...

Hogyan lehet eltitkolni valaki elől telefonon hogy nem vagyok otthon? Mit mondjak? Mit találjak ki?

Figyelt kérdés

Anyámmal kötelező elmennem ma este színházba, nagyon nem akarok pedig menni de nem tűr ellentmondást.

Van egy srác akivel neten ismerkedtem meg, és sokat dumcsizunk, mindig hív, keres, ír, nem szereti ha sokáig nem vagyok fenn messen, vagy nem tud elérni telefonon. Utközben a kocsiban még tudok vele telón beszélgetni de ha este keresne és kérdezi hogy hol vagyok, színház helyett mit lehetne kamuzni neki? Színházat egy oknál fogva nem mondhatom el neki.



2022. máj. 13. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az igazat.
2022. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mondhatod, hogy színházba mész??
2022. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha már kamuzni kell, mond, hogy filmeztetek anyuddal. Vagy lenémítva volt a mobilod. Vagy lefeküdtél aludni, mert fájt a fejed. Ilyesmik
2022. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondhatod meg a színházat? Így maga a sztori sem tiszta.
2022. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem szereti ha sokáig nem vagyok fenn messen, vagy nem tud elérni telefonon"

Még most menekülj, mielőtt komolyabbra fordulna!! Nehogy már ne mehess el egy előadásra vagy filmre vagy akármire csak mert hisztizni kezd.....


Amúgy miért ne mondhatnád meg a színházat? :D

2022. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a fiút a francba, kinek képzeli magát hogy megszabja hogy mennyi ideig lehetsz offline? És ha ledőlsz aludni, vagy elmész barátokkal sétálni, vagy színházba, neki mi joga van felkapni ezen a vizet? Menekülj, ez nem normális.
2022. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyad se normalis, meg az urad se, te meg a harmadik serult aki nem tud nemet mondani, boldog elet all elotted😃
2022. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mindig hív, keres, ír, nem szereti ha sokáig nem vagyok fenn messen, vagy nem tud elérni telefonon" - na itt a baj!!! Mi az, hogy nem szereti ha nem vagy fenn a messengeren?

Férfiként mondom, hogy az ilyen nyomorult agynélküli idótát azonnal el kellene küldeni a halál fsazára!

2023. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!