Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Motorosok mennyire befogatóak?

Motorosok mennyire befogatóak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy most kezdtem el sok év kihagyás után motorozni, egyenlőre csak egy kis 50-es Apriliával, de soktam csavarogni vele itt a Bakonyban. Jövőre tervezem megcsinálni az A-t, és veszek valami nagyobbat, addig gyakorolni jó ez is. Nagyon tetszik, hogy a motorosok mindig intenek nekem is, de ha egy parkolóban van egy társaság, akkor bátran odamehetek hozzájuk beszélgetni?
2022. máj. 15. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van miről beszélgetni biztos lehet mindenkivel.
2022. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%

Mi motorosok - nem vagyunk befogadóak. Benzint kortyolgatunk, dízeles lángot fingunk és aki 5 méterrel közelebb jön azt egyszerűen kizsigereljük és kitömjük Michlein-babának.

...Vagy nem.

Nyugodtan odamehetsz bárkihez, max ha nincs kedve beszélgetni akkor úgyis észreveszed, de nagyobb társaságnál biztos lesz olyan aki éppen beszélgetne a motorokról például. A motorosok is két lábon járó emberkék csak éppen kétkerekűn szeretnek tovarobogni. Nem mondom, hogy nem fogsz pár idiótával találkozni, de a nagy nagy többség teljesen normális, hétköznapi ember.

2022. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Köszi szépen a választ! 🙂
2022. máj. 15. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
beavatást sajnos nem tudod majd elkerülni , ez análisan történik majd . de lehet csak én kerestem nem a mefelelő motoros bandát
2022. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 🤣🤣🤣🤣

47 éves leszek, nem tudom mennyire izgulnának rám 🤣

2022. máj. 15. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elég befogadó vagyok. Mondjuk én csaj vagyok.
2022. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Oke, en Nyugat-Europaban motoroztam, mindenki integet, beszelni kezd, ha nem tud angolul, kezzel-labbal. Sot, motorral ismerkedni lehet, meg nem motorosok is kerdeznek, meselnek.

Ha a magyar motorosok nem lennenek ilyenek, akkor hungarikum utalni mindenkit.

2022. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, es fiatal skinhead kulseju nemetek aranyosan beszelgetnek angol nyugdijassal, szoval tenyleg semmi nem szamit.
2022. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 puritan ***** válasza:
Szerintem sokkal összetartóbbak, mint az autósok. Ha valahol lerohadsz motorral, és láthatóan próbálod megjavítani,vagy bajban vagy, és arra jön egy motoros, sokkal nagyobb esélyed van rá, hogy megáll, és próbál segíteni, mintha autóval történne ugyanez.
2022. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!