Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A csajok miért "félnek" kakilni?

A csajok miért "félnek" kakilni?

Figyelt kérdés

Igazából csak felvetődött bennem, hogy ez mégis miért van. Arra gondolok, ami pl. most is történt. Balcsin nyaralunk pár haverral és lejött a hétvégén néhány csajszi is. Jóban vagyunk, barátok vagyunk, bízunk egymásban úgy gondolom. Egyik csajszin láttam ma hogy kicsit kivan, nem festett túl jól, megkérdeztem van-e valami baj, mire nagy meglepettségemre azt felelte, hogy nagy gond nincs, csak annyi, hogy "kakilnia kell de nem mer elmenni, mert hogy ő csak nyugiban tud". Jó az idő, szóval ki tudtam csalni mindenkit az udvarra, a csaj pedig el tudott menni könnyíteni magán.


Ezek után felmerült bennem, hogy miért van ez, nálunk pasiknál miért nem agyalunk ilyeneken, stb. A csaj után nem sokkal bementem a vécére pisilni, nagyon büdöset hagyott, oké, lehet szégyelli (mert amúgy nagyon csinos lány), de hát természetes dolog, senki se kakil rozsailletút...



2022. máj. 16. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindenki tud idegen helyen. Meg hát neki kell a nyugalom, csend. Én is mindig a legkisebb feltűnéssel megyek el és a lehető leggyorsabban csinálom 22n
2022. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
hát én 25/f és azért én is kellemetlenül érzem magam mikor 10 fős társasággal balatoni nyaralót szilveszterkor bezárva telerottyantom 5 lépésre a nappalitól xd szag plusz hang rip. Amúgy igen érdekes, hogy miért szégyelljük a pukit, büfit, mikor ezek csak normális biológiai folyamatok. Mondjuk az olaszok simán oda kúlnak az aquaparkban a csúszdára pl.
2022. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Normálisan nevelt nemtahóparaszt férfi is ugyanúgy szégyelli. Akármennyire is emberi természet, egyszerűen undorító, nem úri dolog. Ennyi.
2022. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Kellemetlen szagokkal és hangokkal jár, alapvetően undorító és egy intim dolog. Illetve szerintem sok lányban van egyfajta szégyen is ezzel kapcsolatban, hiszen úgy nevelnek minket gyerekkorunktól kezdve, hogy a lányok a szépek, rendesek, illatosak, cukik stb. meg ugye vannak ezek a szólások is, hogy a lányok ezt és ezt nem csinálják, ami miatt már tényleg nem merik csinálni mert nem illik bele a képbe.
2022. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Te is megemlíted, hogy büdöset szarik, pedig jól néz ki.
2022. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5


Igen, ezzel mire célzol?

2022. máj. 16. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem is úgy fogalmaznék hogy félünk, inkább nem tudunk fókuszálni, de szerintem ez előfordulhat férfiakkal is. Ha hallom hogy valaki dumál az ajtó előtt akkor akaratlanul is arra figyelek amit mond, nem arra, hogy ott alul erőt fejtsek ki. Természetesen ez csak az én tapasztalatom és simán lehet hogy van aki tényleg kifejezetten parázik emiatt.
2022. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

"Igen, ezzel mire célzol?"


Te mire célzol az egésszel. Mi köze van a kinézetnek az emésztéshez? Pontosan azért fél szarni, mert neked eszedbe jut olyan, hogy "de büdöset szart, pedig jó csaj".

2022. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, de ezzel csak tényeket közöltem, semmire nem célzok vele.
2022. máj. 16. 20:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De ennek eszedbe sem kéne jutnia, mert a két ténynek semmi köze nincs egymáshoz.
2022. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!