Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik magyarországi megyében...

Melyik magyarországi megyében laknak a legnormálisabb emberek, és melyik a legélhetőbb?

Figyelt kérdés
Pest megyén kívül természetesen, nyilván Budapest a legélhetőbb, ha azt nézzük, de engem azon kívül, más megyék érdekelnének... Tehát olyan, ahol a többihez képest feltűnő hogy mennyivel rendesebb, kedvesebb és jóravalóbbak az emberek, és meg is lehet jól élni, ergo akad normális munka is.
2022. máj. 19. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem személy szerint nagyon jó tapasztalataim vannak Szekszárddal, Péccsel és Szegeddel.


Szekszárdon kifejezetten segítőkész, kedves emberek sokaságát ismerhettem meg, a munkalehetőség a környéken kevesebb, de az a kevés, ami a vonzáskörzetében jelen van, jól fizető és stabil. Szeged élhető, kellemes, a lakosokról kevésbé tudok kornkétumokkal nyilatkozni, hiszen itt már jóval többen laknak, és vegyesebb. Pécset megintcsak kiemelném, mert élhető, kellemes város, kulturált, normális lakosokkal, infrastrukturálisan kedvező, illetve az ott lévő szolgáltatók korrektek, az emberség még az üzleti életben is jelen van köreikben. Tisztességes, korrekt város.


Sopron is kellemes lakóhely volt — munkavállalás szempontjából meg ugye jók voltak a feltételek az Ausztriába való átjáráshoz — de az utóbbi időben rettenetesen "lezüllött" azáltal, hogy boldog–boldogtalan idetelepedett, ukrán vendégmunkásoktól a gazdagodni vágyó Lakatos Húliókig. Már nem olyan, mint volt... Ugyanezt tudom elmondani Győrről, ott pedig rengeteg újgazdag él, a rosszabb fajtából... Nagyon gyakoriak a mindenre képes, gátlástalan passzívagresszív emberek a városban, sokan pszichopaták arrafelé.


Így hát Szekszárdot, Szegedet, és mindenekelőtt Pécset tudom ajánlani neked.

2022. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Szeged még egy voks.
2022. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretek ennyire mainstream lenni, de az az igazság, hogy Szeged tényleg jó hely. :) Mondom ezt úgy, hogy többszàz km-re élek onnan.
2022. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Én Debrecent imádtam. Miskolci vagyok, sajnos látom a különbségeket. Itt Miskolcon savanyú képű, sok bunkó van. Debrecenben kedvesebbek voltak sokkal, élhetőbb a város is sokkal. Diploma után szerintem visszaköltözöm oda.
2022. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Zala. Csak mert ott lakom.
2022. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szegedet tudom igen hogy feltűnően jobb hely ilyen szempontból, viszont alföldi, lapos sajnos a terület. Pécs jobban tetszik, de ott nem sok a roma?
2022. máj. 19. 09:15
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Debrecen egy szemétdomb, ne higgy a 4-esnek
2022. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 nekem nem jön be Debrecen és az ottaniak sem
2022. máj. 19. 09:19
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem, Pécsen alacsony a cigányok aránya.


Debrecennel kapcsolatban mindkét válaszolónak igaza van, ugyanis Debrecen egy valóságos olvasztótégely. Vannak valósággal lélegzetelállító városrészei, és vannak veszélyes, félreeső putrik is. Bármiben segítő szomszédasszonyoktól prostituáltakat futtató késelő maffiózóig rengeteg eltérő kaliberű ember él a városban. Teljesen vegyes.

2022. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 És Pécs környékéről is elmondható ez? Csak mert ha valaki ingázna faluból, kisvárosból?
2022. máj. 19. 09:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!