Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek a hétvégémmel?

Mit kezdjek a hétvégémmel?

Figyelt kérdés

5 napja megállás nélkül 12-14 órázok, és ez lesz egészen péntek éjjelig.

Aztán van két szabadnapom, szombat-vasárnap. Hétfőn délre valszeg ismét be leszek írva.


Nincsen igazán élő baráti köröm, szeptembertől június végéig évek óta az a menetrend hogy senki sosem ér rá semmilyen programra sem, mert tanul. Legalábbis ezt mondják. Igazából már többször kibújt a szög a zsákból, és ismerősökön keresztül visszahallottam, hogy másik ismerősökkel ekkor-akkor hol találkozgattak, mikor elvileg "tanultak".

Elég rosszul esnek az ilyesmik...


Szóval nincsenek ismerőseim akik ráérnének bármire is.

Ma kiírtam egy több száz fős facebook csoportba túraötletet a hétvégére, de az utóbbi 6 órában senki nem reagált rá.


Bulizni soha nem is tudtam igazán meg az egész úgy idegen tőlem.

Volt már, hogy rávettem magam, kirendeltem kétszer két három deci bort, bevertem, aztán rá tudtam venni magamat hogy az akkor már nagyon táncoló akkori ismerőseim közé beálljak, de ez nekem egyáltalán nem belső késztetésem. Csak nem akartam kilógni a sorból.


Szóval mit kéne csinálnom?

Iszonyat rossz belegondolni, hogy tök egyedül töltsem el ezt a két szabadnapomat is.

Nagyon sokat vagyok egyedül, és értem én hogy vannak akik szeretnek egyedül túrázni, festeni, edzeni, de én ezeket már unom.


Köszi.

24/f

Budapest



2022. jún. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
En mennék veled túrázni de 40 vagyok
2022. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni 26F
2022. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!