Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mondtok olyan dolgokat,...

Mondtok olyan dolgokat, amiket csinálni szoktatok, ha megtetszik nektek egy ismeretlen?

Figyelt kérdés
Akaratlan jelek pl. elpirulsz vagy nem tudom. Légyszi írjátok le milyen neműek vagytok, kösszentyű.

2022. jún. 5. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nézem a szemét, a lábfejét nyáron, nem nagyon merek rápillantani, ideges leszek mellette, ha beszélgetni kezdünk, akkor dadogok.
2022. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Leginkább ha ilyen van akkor instán ráírok aztán elhívom randizni...hát valamikor sikerül valamikor nem.
2022. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Jofej vagyok vele, figyelmes, segitokesz, a kozeleben maradok, szorakoztatom 😀 Aztan ha latom hogy erdeklodik elkerek vmi kontaktot vagy elhivom valamerre
2022. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Megyek tovább. Az, hogy egy random ember jól néz ki valahol a világban, nem elég ok arra, hogy egy lépést is tegyek felé. Nem szeretem ezt a rákívánok-rámegyek dolgot, nekem több kell ahhoz, hogy érdekelt legyek. Nem szoktam így ismerkedni, csak ha adott a kontextus is mellé például.
2022. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja en ugy gondoltam h pl egy tarsasagon belul ismeretlen vagy uj a meloban, suliban stb. Nem random az utcan
2022. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Én tök idegenre értettem :D Akivel kb beszélőviszonyban vagyok, azzal más, ott több érv is szól az illető mellett, mint a kinézete általában. Vele ilyenkor érdeklődőbb vagyok és próbálom invitálni olyan programra, ahol jobban megismerhetem. Akár csak annyi, hogy ebédeljünk együtt ebédszünetben. Mondjuk ilyet annak is fel szoktam ajánlani, aki emberileg szimpatikus és akivel barátkozni próbálok. Később van az a pont nálam, ahol ez a kettő szétválik. Mondjuk most, hogy lassan házas vagyok, bízom benne, hogy mindenki tudja, mire fut ki egy ilyen közeledés normális esetben és nem ért félre.
2022. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kiguvad a szemem, tátva marad a szám, leesik az állam, közben a nyelvem úgy lóg ki a számból, mint egy lihegő kiskutyának!
2022. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Enis tok idegenre ertettem csak tarsasagon belul.
2022. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Teljesen idegenre gondolok. :)
2022. jún. 5. 17:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat akit nem ismerek es random megy az utcan egyedul vagy ul a buszon azt max megnezem aztan megyek tovabb
2022. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!