Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondjak, ha nem szeretném...

Mit mondjak, ha nem szeretném elmondani, hogy meleg vagyok, de kérdezgetnek lányokról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem legyél tényszerű és ne gyere zavarba. Szóval ha megkérdik van e barátnőd mond, hogy nincs. Tök egyszerűen. Szóval ne mondj ilyen mellébeszéléseket, hogy most nincs meg hasonlók. KB úgy mint ha megkérdik van e macskád úgy kezeld.
2022. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mondd, sokkal egyszerűbb lesz utána az életed.
2022. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"Nem szeretnék ezekről beszélni. Ha aktuális lesz, hidd el tudni fogsz róla. Addig légyszíves tartsd tiszteletben a magánéletemet."

Bunkóbb verziója pedig lehet, a "miből gondolod hogy veled akarok erről beszélni?"

2022. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

0:34ig nézd

https://www.youtube.com/watch?v=xXn4J9YqE6w

Pont a vallomás maradt le az elejéről!

Sok sikert!

2022. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy?
2022. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk tényleg nehéz lehet bizonyos szituációkban választ adni, pláne hirtelen.

Nem olyan rég például arról kérdeztek, hogy van-e, aki tetszik, ha igen, ki az, majd felajánlották, hogy segítenek felszedni egy csajt.

Az elsőre azt válaszoltam, hogy most igazán senki sem tetszik. Erre a kérdés: „De mégis melyiket szúrnád?” Erre végül nem tudtam mit mondani, jött a kínos csend.

Aztán mondták, hogy segítenek szerezni egy csajt. Azt mondtam, hogy köszi, nem kell, ha majd akarok, megoldom. Erre persze már jött is, hogy de meglátom, jó lesz, majd ők elintézik. Itt tereltem el a témát valami másra, szintén egy meglehetősen kínos módon.

Nem is tudom, hogy ezekre pl. hogyan lehetett volna jól reagálni. Ha azt mondom, hogy magánügy, akkor vagy kiröhögnek, vagy ott rá is jönnek, hogy mi a szitu.

2022. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ehhez jó lenne tudni, hány éves vagy…de érdemes határozottnak lenni, és helyesléssel terelni a témát.

Persze elhiszem, hogy hazudni se akar az ember, én is mindig próbáltam úgy kivágni magam (akár otthon apa előtt is), hogy

Na, és mizu a csajokkal?

Hát kinek van arra ideje? - mondtam. Meg ilyenek :D Régi szép idők. Írj, ha kell segítség :) 22/F

2022. jún. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a problémádat. Én ugyan bi vagyok, de volt egy szakasza az életemnek, amikor a csajok egyáltalán nem érdekeltek. Mindent, beleértve a szexet is, fiúkkal csináltam. Én is belefutottam a kérdésbe, hogy mi van a csajokkal? Szerzünk egyet, hogy jó legyen neked is. Ezt avval hárítottam, hogy nem létezik olyan csaj, aki elfogadná a hobbimat. Abban az időben sokat bicikliztem, 15000 km/év, és sokszor töltöttem az éjszakát kinn az erdőben lesve a vadakat. Ez elég volt, hogy leszálljanak rólam a csaj témával.
2022. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!