Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki telefonon hazudik...

Ha valaki telefonon hazudik nekem azt miből lehet észrevenni? Ha csak a hangját hallom? Nincs nonverbális jel ugye.

Figyelt kérdés
Hogy beszél aki hazudik a telóba?

2022. jún. 15. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalam pl a köhögés az egy jel


Pl az egyik srác azt mondta nekem teloban olyan régota CSAK engem vár már hogy mikor talalkozunk khm khm (simán nőzött addig is, nem csak rám várt...)nem szoszeri t idéztem de amugy a duma is kamszagu volt köhögés nélkül is.


Ez kisgyerekeknél sokkalta szembetűnőbb mert ők még nagyon átlátszoan tudnak csak hazudni de érdekes egy 8-10 eves is ugy hazudik hogy köhécsel egyet kettőt a hazudott mondat után.


Vagy nálam pl a tul sok egyetértés "igen aha tényleg" azt jelenti valójaban, hogy tegyük már le hagyjon már békén szia.



Vagy nagyon sokszor ha ugyanarrol von szo, mást mond. (Rendori vallatasnál sem veletlenul kérdezik meg ujra es ujra ugyanazt)

Pl ha háromszor tersz vissza egy témára 3 kulonboző időben, aki hazudik 3 szor 3 feleképpen fog válaszolni.


Aki hazudik vagy eltitkol vmit alapvetően elnagyolva vázlatosan adja elő pl hol volt mit csinált, és nem taglalja tűpontosan részletesen vagy réginsztorikat kezd mesélni, terel stb



Vagy pl olyan is van hogy nem mondja el hogy találkozott x-el, de erdekes módon ugy, hogy hónapokig nem volt téma x, meg az eletunkben sem, de valahogy felbukkan a neve benne es rola kezd beszélni, es közli hogy nem beszél vele honapok ota.kozben ezt nem is kerdezted.(És de amugy találkoztak beszéltek is aznap amikor rola kezdett beszelni.csak ezt eltitkolja)


Szoval régrol ujra felbukkano név vagy téma a mában, is sokat takar.


Egy egy felvetésedre tamadoan reagál ahelyett hogy szimplan valaszolna. Pl.munka utan beültetek valahova? Vagy folyamat visszakérdez. Mindent visszamond neked mint a visszhang. Hogy es te voltál valahol?Ezt exem csinálta velem amikor csalt csak még nem tudtam de nagyon sokminden jel volt es folyamat red flagok kozt éltem.


Stb

2022. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg hadar, higy gyorsabban tul kegyen a hazugsagon vagy tobbszor hibazhat, keresi a szavakat.


Ha ismered az illetot, akkor konnyebb lehet kiszurni a hazugsagot, mert kicsit maskepp beszel, mint altalaban.


Esetleg, ha kamunak tunik a tortenet, akkor bele- es visszakerdezhetsz reszeltekre is, ami megzavarhatja a beszelot.

2022. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy pl azt mondja boltban van te felajanlod hogy hivod videon egy picit es ekkor ghostingol.
2022. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!