Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A börtönben szoktak lenni...

A börtönben szoktak lenni verekedések?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran fordul elő, és hogy kezdődik?

2022. jún. 17. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy kezdődik, hogy bekerül valaki, aki heteken keresztül börtönös kérdésekkel szórta tele a gyakorit.
2022. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szoktak! A legnagyobb konfliktus forrás a cigi valamint a kávé! Ha nem cigizel és kávézol akkor nagyobb esélyed van a túl élésre! Sokszor szokták szívni az ember vérét. Nem kell komolyan venni! Ennyi.
2022. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

:))))))))) A Társasági élet ..kategóriában. Köszi made my day ! :))


A reggeli szex csodálatos, kivéve ha börtönben ébredsz..Úgy kezdődik hogy feléd hajítanak egy kovácsoltvas kertiszéket..:)))

Szerintem viszonylag azért ritka gondolom amikor kiengedik őket az udvarra akkor..

2022. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
:-D
2022. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Úgy kezdődik, hogy "Sziasztok fiúk, én vagyok a Ba.... Gyula Debrecenb...." *Puff* megvan az első orrtörésed ;)
2022. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
:))))))
2022. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Úgy kezdődik, hogy a másik visszaüt.
2022. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak birkózás szokott lenni és a gyengébb marad alul,ami utána történik az maga a pokol
2022. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én csak fiatalkorúak börtönében meg javítóban voltam. Fiatalkorúak börtönében ott hasonló volt ahhoz a a régi komcsi filmhez. Körbeálltak, elvették a pakkom, aztán jött egy csicska pofon, csak az volt a baj, hogy én rögtön visszaütöttem, ütöttem őket ahogy tudtam.

Jó én is kaptam, de visszavertem keményen, az egyik gyerek felesett.

Egy negyedik nekem jött hátulról, de az egyik cigány, akit ismertem felismert, hogy ki vagyok és leszedte rólam. Utána már leálltak meg bekerültem egy klikkbe pár cigánnyal, szóval megállt nekik a tudomány.

2022. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!