Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor kimosolyog valaki, mit...

Amikor kimosolyog valaki, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Pl elmélyülten magyarázol valamiről, vagy beszélsz magadrol, vagy kifejezed a párodnak az érzelmeid, es amikor hirtelen ránézel, látod hogy kozben a másik rajtad (végig)vigyorog, aztán ha számonkéred, letagadja, hogy nem vigyorog(azaz mégcsak meg sem magyarázza mi mosolyognivalo van rajtad, vagy miert csinalja)


Vagy ez elköszönésnel

Szia, elfordulsz, mész, de hirtelen visszanézel, es látod hogy (ki)röhögve néz



2022. jún. 20. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

🍏


Ne is törődj vele.

2022. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De torődöm, mert lehet ki is dobom a barátom nagyon utolsó cseppek vannak a pohárban.

Teljesen olyan mintha abszolut lenézne!

Most vagy en képzelem be es en vagyok a hülye, vagy valoban kigunyol magában. Nem mindegy.

2022. jún. 20. 15:06
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Áhh, ne, ne is kérdezd meg, hogy miért csinálja, minek is azt, sokkal könnyebb ide feljönni és kibeszélni a háta mögött, ugye.
2022. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Számonkérés helyett próbáld megbeszélni vele, lehet többre mész :D Az is lehet, csak azért vigyorog mert aranyosnak talál. Én is vigyorogtam már lányra beszélgetés közben, de nem azért mert lenéztem vagy bármi, csak aranyosan magyarázott és nem bírtam ki mosolygás nélkül.
2022. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Két saller megoldja a problémát. Azután már tuti nem fog rajtad mosolyogni.
2022. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Nálam ez csak a páromnál fordult elő, mikor rákérdeztem hogy mi olyan vicces, azt mondta hogy olyan aranyosan gesztikulálok miközben lelkesen magyarázok valamiről.

Kicsit zavart hogy ezek szerint nem figyelt a mondanivalómra mert lekötötte az, ahogy mondom, de mit lehet tenni? Mosolyogtam egyet és ennyi.

2022. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3 nem zavar hogy irtam, hogy megkérdeztem es letagadja? Ő nem mosolygott/rohogott/vigyorgott
2022. jún. 20. 15:22
 8/18 A kérdező kommentje:

"Az is lehet, csak azért vigyorog mert aranyosnak talál. "


Azt nem elmondaná akkor? Ő tagad hogy nem vigyorgott.

2022. jún. 20. 15:23
 9/18 A kérdező kommentje:

Teljesen olyan mintha en lennek egy adott erzelmi allapotban vagy valahol mashol, mert beszelek mesélek részletezek magyarázok, vagy épp érzelmeket vallok, erre meg ő mintha más bolygon lenne egyszeruen röhög csak


Mintha nem is egy síkon lennénk

2022. jún. 20. 15:24
 10/18 Shaddark ***** válasza:
100%

Ülj le vele és beszéld meg hogy ez miért van.

De ne adj szavakat a szájába mert az hiteltelenné teszi az egészet, magától önállóan mondja el.

Pl. Aranyosnak tartasz és azért mosolyogsz folyton vagy csak nem veszel komolyan?

Ne adj alternatívákat mert akkor elsiklik az egész.

2022. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!