Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felejthetetlen flörtölős...

Felejthetetlen flörtölős sztorik, amikből nem lett semmi, de sose fogod elfelejteni?

Figyelt kérdés
Egy összenézés, mosoly, néhány szó. Légyszi írd le!

2022. jún. 30. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

2 volt.

10 éve egy discoban smároltam egy sráccal.

Csak úgy lekapott a semmiből. Semmit nem csináltunk csak tánc közben csókolóztunk vagy 1 órán keresztül.

Soha nem csókolt még senki olyan jól mint az a srác. A srác is végig azt mondogatta,hogy ilyen összhangban még soha nem volt senkivel csókolózás terén. Sose felejtem el annyira jó volt 🙈 a nevét se tudtam, semmit

Vége lett a bulinak és mindenki lelépett a saját társaságával 🤷‍♀️


Aztán pár évvel később pultos voltam egy kocsmában.

Megállt egy motoros pasi egy kávéra.

Gyönyörű motorja volt, és a pasi is helyes volt persze.

Valószínűleg észre vette mennyire nézem őt is és a motort is,hogy megkérdezte a kávézás végén , elvigyen e a motorral egy gyors körre a kocsma körül a parkolóban. Közben persze láttam a kacér mosolyt az arcán, hogy én is tetszem neki stb

Én meg zavaromban csak hárítottam, mentegetőztem hogy nem lehet stb

Aztan elment

Nyilván soha többé nem láttam

Sok ilyen volt, szerettem kacérkodni mindig

De ez a 2 maradt meg bennem

29/N

2022. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer elcsavartam egy leszbikus nő fejét itt. Már nagyon elegem volt belőle hogy a nők esélyt sem adnak nekem. Szerencsét próbáltam nőknél, hogy tudok e velük flörtölni, ha nem külső alapján próbálkozok.


29/F

2022. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy lány akivel együtt dolgoztam, és szerelmet vallot nekem. Nekem is tetszett a lány, bár tudtam hogy személyiségre nagyon megbotránkoztató a munkatársak szerint. A szerelmi vallomást akkor tette, amikor már be folt adva a felmondása. Egy hét múlva már nem volt a kollégám...


Egy másik sztori, egy kutyát sétáltató lányról szólt, akivel látásból ismertük egymást. Egyszer úgy fordult utánam, hogy az filmbe illő volt. Félreérthetetlen jelenet. De olyan szinten, hogy ahogy távolodott, még én is tudatlanul elindultam felé. Pedig a barátnőm ott állt mellettem. Sosem fogom azt a mozdulatsort elfelejteni.


Aztán volt egy másik alkalom amikor ugyan az a lány egy szűk ablakon, a tömegen át figyelt engem. Én is észrevettem őt, és parányi volt az esélye, hogy összenézzünk. Mégis megtörtént.

Másnap egy kereszteződés sarkán egy lépcsőn ülve várt. Utólag feltételezve talán pont engem. Sajnos én siettem hazafelé a munkából, és csak utólag fordult meg a fejemben hogy engem várt. Sietve, egymásnak köszönve haladtam el mellette. Sajnos a nevét sem tudom, hogy megkeressem. Azóta nem is láttam...

2022. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Idei osztálytalálkozó. El sem akartam menni eredetileg, mert nem állok valami jól az életben (bár kezdenek alakulni a dolgok), de mégis rávettem magam.

Az egyik tök cuki volt osztálytársnőm odajött hozzám beszélgetni az este folyamán, olyan kémia lett köztünk hogy lehidaltam, néztünk egymás szemébe (nőknél ez sose ment, nála nagyon), mosolygott rám, mindenféle kedvességeket mondott nekem, megölelt... Azóta csak rá tudok gondolni. Még nem adtam fel teljesen.

2022. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Új munkahelyre kerültem,volt ott egy biztonságiőr fickó aki mindig úgy nézett rám,de kajak folyamatosan odalesegetett ha arra járt . Ilyen nézést még soha senkitől nem láttam ennyire,az a felfal a szemével nézés. Persze nem viszonoztam mert férjnél vagyok.
2022. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Tavaly nyáron egyik szombaton dögmeleg volt, legjobb barátnőmmel beszéltük, hogy kéne valamit csinálni. Végül is az lett, hogy elmentünk egyet strandolni az egyik strandta itt a közelben. Főleg családok járnak gyerekekkel, nem számítottunk ilyesmire.


Az egyik medencében ücsörögtünk beszelgettünk majd láttuk, hogy két irtó jó pasi, akik ráadásul velünk kb egy korosztály, jönnek be a vízbe.

Szinglik voltunk mindketten, észrevettük őket és hát diszkréten megállapítottuk, hogy igencsak jól néznek ki. Gondolkodtunk egy ideig, hogy melegek-e v nem. Talán már ott is észrevettek.

Kimentünk később kicsit napozni, száradni, rejtvényt fejteni (lehet öreges, de szeretünk:D).

Akkor láttuk, hogy nem messze telepedtek le tőlünk és sűrűn néztek hozzánk, mi is oda. Majd ahogy elhaladtak előttünk, jól megnéztek.

Aznap többször is egymásba botlottunk.


Száradás után, visszamentünk újra, ott is ott voltak, a medencében ültünk, ők kb szembe, gyakran néztek minket, mi is őket.

Majd mentünk ki a medencéből, hogy lassan megyünk hazafele, amikor jöttek szembe akkor is jól végigmértek, aztán barátnőm észrevette, hogy miután elhaladtunk egymás mellett, akkor is visszanéztek:D


Gondoltuk többet nem látjuk őket, majd már a kocsihoz menet sétálva melletünk jöttek el autóval, aki vezetett a visszapillantóba csak, a másik rendesen is visszafordult.

Utána sose találkoztunk, nem is beszéltünk semmit de egész nap megvolt az oda-vissza csekkolgatás és pont 2en-2en voltunk.


Jó volt:)

Én nem vártam, hogy odajöjjenek v ilyesmi, mert ettől még lehetett barátnőjük v valami, plusz ennek valahogy ez volt a szépsége, "varázsa", hogy oda-vissza ment a dolog. Jót tett a lelkünknek, nem volt az egész se proli, se udvariatlan, olyan természetes volt.


Jó volt úgy ahogy volt, de nem felejtem el. :)

2022. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég, kb. 2 és fél - 3 hónapja, egy bálon az egyik fiú ismerősöm, akit már régebbről ismerek felkért táncolni, azután pedig az este további/hátralevő részében beszélgettünk és táncoltunk. Ezután, egy jó hónapig csak erre tudtam gondolni.
2022. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!