Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen meghívásokra hogyan...

Az ilyen meghívásokra hogyan illik reagálni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van most a levegőben, a mai napon már a második ismerősömtől kaptam "meghívást" házibuliba/kerti partira, de valami egész fura módon. Mind a ketten létrehoztak egy zárt körű eseményt a Facebookon, és abba tettek bele, az egyik 20, a másik 50 meghívott mellé, akiknek a nagy részét nem ismerem.

Biztos, hogy nem fogok ezekre elmenni, mert nem vagyok az a típus, aki idegenek között fel tud oldódni, a házigazdákat se láttam már évek óta. Régen mindkettővel jóban voltam, de elsodort egymástól az élet, bármikor beülnék velük egy kávéra, de nem 50 vadidegen társaságában.

Az ilyesmire mit illik reagálni? Kell egyáltalán? Egyiknek sem akkor a háza, hogy ennyien beférnének, nyilván arra számítanak, hogy a meghívottak nagy része nem megy el. De akkor mennyire érdemes ezt komolyan venni?



2022. júl. 1. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen távoli ismerős, rég nem láttátok egymást, akkor én nem reagálnék.


Ha valakit meghívok akkor írok neki külön, vagy csak egy kb 2,3 fős csoportba, akik ismerik egymást is.

2022. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak ennyi, akkor nem reagálnék sehogy. Ha külön is rám ír, akkor értelemszerűen válaszolok, hogy megyek vagy nem (valószínűleg nem).

Egyszer fogadtam el egy ilyen "meghívást" egy rég látott ismerőstől, még a Facebook előtti időkben, arról is kiderült, hogy egy Am*ay népszerűsítő előadásról van szó - nem vártam meg a végét...

2022. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ja, meg a szuperedénykészlet, meg a Bioptron lámpa, meg ilyenek. Az egy nagy szemétség, ilyenre felhasználni a barátságot, hálistennek én még mindig megéreztem valamiből, hogy mi lesz, és nem mentem el.
2022. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp írj kedvesen hogy sajnos nem tudsz a buliban részt venni, DE pl. egy kávéra szivessen látnád őt vagy valami ilyesmi...
2022. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!