Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyári gyakorlatra megyek, de...

Nyári gyakorlatra megyek, de félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok, de ottalvós nyári gyakorlatra kell mennem. Már most gyomoridegem van, a tömeg miatt, az esetleges szállás-elrendezések miatt, tartok tőle, hogy sokan lesznek a szobában és egyebek. Mit tegyek, hogy kicsit nyugodtabb lehessek? Nagyon nehezen oldódok fel nagyobb létszám esetében, ráadásul rosszul érzem magam a komfortzónámon kívül sokszor. Eleve két csomaggal kell kiérnem a helyszínre, azon is aggódom, hogy esetleg nem érek ki időben.

2022. júl. 10. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mintha csak magamat hallanám


Kitartást 😅

2022. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha ilyen problemaid vannak elso korben meg kell probalnod magad tultenni rajta, ha magad nem boldogulsz meg kell keresned egy szakembert. Azon felesleges aggodnod, hogy nem ersz ki idoben. Allits be ket ebresztot, es kelj fel idoben :)
2022. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Introvertált ≠ gátlásos, tömegiszonyos etc. etc.
2022. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3.

De introvertált is vagyok.

2022. júl. 10. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
2022. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, mint mondtam, introvertált IS vagyok.
2022. júl. 10. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Az pont semmit nem számít jelenleg.
2022. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De, mivel szükségem van feltöltődésre, egyedüllétre, és ez valószínűleg nem fog menni, ha sokan vannak velem egy szobában.


Te is már a harmadik hozzászólásodat írod és egyik sem érintette a kérdést. Ha mindenáron az igazad akarod hajtogatni, akkor tessék, igazad van, de akkor sem kéne így erősködni, felfogtam a lényeget már az első üzenetedből, oké?

2022. júl. 10. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!